Bony upominkowe Bony upominkowe

Filtr produktów Filtr produktów

Płatności Płatności

  

Budziki

Braun

Kolekcja budzików, które swoim designem będą ozdobą niejednego pomieszczenia. Najwyższej jakości budziki niemieckiej firmy Braun zostały zaprojektowane w prosty i staranny sposób, tak aby zwiększyć ich indywidualne wykorzystanie dzięki połączeniu cech i funkcji. Dla marki BRAUN pracował między innymi guru designu Dieter Rams, który kierując się maksymą „mniej znaczy lepiej” wprowadził kilka uniwersalnych zasad w projektowaniu przedmiotów funkcjonalnych znanych jako 10 zasad doskonałego wzoru.

Obecnie budziki zdobywają więc nagrody za wzornictwo: Red Dot design award i iF product design award. Do wyboru jest 7 budzików analogowych i 4 cyfrowe w 3 kolorach: białym, czarnym i szarym. Ich nastawianie odbywa się ręcznie lub automatycznie za pomocą fal radiowych z nadajnika w Niemczech /RC/, jeden z budzików można ustawić za pomocą ruchu dłoni, inny budzik ustawiamy na budzenie sterując głosem, mamy mapę stref czasowych, latarkę, funkcję drzemki, podświetlaną tarczę. Dla osób które dużo podróżują jest budzik podróżny, mały i lekki, budzik z radiem oraz stacja pogodowa z budzikiem i prognozą pogody w jednym. Dla śpiochów którzy chcą sprawdzić w środku nocy, która godzina bez pstrykania światła, jest budzik z projektorem godziny na ścianę lub sufit uruchamiany ruchem dłoni. Ciekawą wzorniczo pozycją jest także budzik z wyświetlaczem LCD, przydatny element naszego biurka do pracy.

Nowe na polskim rynku budziki wyposażone zostały w niemieckie mechanizmy pracujące nizwykle cicho. W cenie otrzymujemy także baterie umieszczone w opakowaniu w ilości niezbędnej do uruchomienia zegarka i gwarancję na okres 2 lat.  Kolekcja dostępna jest w naszym salonie przy pl. Kościuszki 13/1A we Wrocławiu.

Opinie

Brak danych

Napisz
Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »