Dlaczego my?7 powodów

dla których warto u nas zrobić zakupy...
 

1. Ponad 40 lat doświadczenia.
Firma Doliński Watch Service zajmuje się nie tylko samą sprzedażą, ale przede wszystkim serwisowaniem zegarków głównie szwajcarskich.

2. Autoryzowany serwis zegarków szwajcarskich.
Zaufały nam takie marki jak Omega (jako nieliczni, posiadamy najwyższy poziom serwisowy w Polsce), Rado, Longines,Tissot, Certina, cK, Eterna, Porshe Design, Oris, Frederique Constant, Doxa, Delbana (… ) przez co jesteśmy certyfikowanym serwisem zegarmistrzowskim najbardziej ekskluzywnych marek szwajcarskich. Nasza praktyczna wiedza i profesjonalny sprzęt serwisowy gwarantują Państwu pewność, bezpieczeństwo i po zakupową opiekę nad zegarkiem.

3. Bezpłatna dostawa kurierska.
Pokrywamy wszystkie koszty Twojej przesyłki. Zapłacisz jedynie za sam zegarek.

4. Gwarancja oryginalności.
Kupując zegarek w naszym sklepie internetowym masz 100% pewności, że otrzymasz oryginalny produkt. Na wszystkie zegarki otrzymasz dwuletnią, międzynarodową gwarancję producenta, certyfikat autentyczności do zegarków z diamentami czy automatów, posiadających klasę chronometru.

5. Zegarki na raty.
U nas stać Cię na każdy zegarek! Udostępniamy Ci dwa kanały płatności w systemie ratalnym: Alior Bank (Tpay.com) oraz mBank. Minimalna kwota zamówienia to 300 zł. Możliwość kredytowania do maksymalnie 20 000 zł. Maksymalny okres ratalny do 48 miesięcy (4 lata). Możliwość wyboru rat z ubezpieczeniem (korzystniejsze oprocentowanie) lub bez ubezpieczenia. Czas rozpatrzenia wniosku, kilkanaście minut. Zakupy w systemie ratalnym jeszcze nigdy nie były tak proste jak u nas.

6. Bezpłatna regulacja bransolety.
Podaj nam obwód nadgarstka, a my wyślemy Ci już dopasowany do Twojej ręki zegarek.

7. Bezpłatne grawerowanie.
W uwagach zamówienia podaj nam tekst, czcionkę i miejsce grawerunku. Wykonamy go dla Ciebie bezpłatnie techniką komputerową z użyciem diamentu, dzięki czemu grawerowany tekst jest znacznie trwalszy, niż grawerowany techniką laserową.

 

Doliński Watch Service
Precyzja i zaufanie niezmiennie od 1973 roku.

  

Bony upominkowe Bony upominkowe

Płatności Płatności