! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ SALONY JUŻ OTWARTE! Zapraszamy w maseczkach i rękawiczkach ochronnych. Dziękujemy za zrozumienie.
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA, kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! Sprawdź szczegóły →

Saint-Imier

Początki zegarmistrzowskiego know-how Longines. Longines, którego siedzibą, od 1832 roku, jest szwajcarskie Saint-Imier, jest silnie związany z miejscowością, w której powstał jego pierwszy zakład produkcyjny. Dziś, Longines jest jedyną z firm zegarmistrzowskich założonych w Saint-Imier, które wciąż mają tu swoją siedzibę. Longines pozostaje wierny swoim historycznym wartościom. Stanowią je tradycja, elegancja i sport. Nowa kolekcja Longines Saint-Imier to seria wyjątkowych czasomierzy wyposażonych w mechanizmy automatyczne. Stworzono je na żyznej zegarmistrzowskiej ziemi. Są przepełnione dumnym dziedzictwem swojego regionu.

Inspiracją dla kolekcji Longines Saint-Imier były narodziny zegarmistrzowskiej tradycji marki oznaczonej uskrzydloną klepsydrą. Pierwszy zakład Longines powstał w 1832 roku, w małej wiosce, osadzonej głęboko w jednej z dolin Szwajcarskiej Jury - w Saint-Imier. Już od pierwszych dni firma Longines Watch Co. Francillon Ltd. odgrywała ważną rolę w życiu mieszkańców Saint-Imier, a sama miejscowość wkrótce stała się ważnym ośrodkiem przemysłu zegarmistrzowskiego. Losy Longines i Saint-Imier splotły się mocno i są silnie związane aż do dziś.
Szwajcarska marka przypieczętowała te bliskie relacje kolekcją wyjątkowych czasomierzy wyposażonych w wyrafinowane mechanizmy automatyczne. Kolekcją Longines Saint-Imier.

Kształt koperty jest inspirowany wzorem z 1945 roku i pozostaje spójny dla całej kolekcji. Gładkie linie i wyszukany kształt uszu budują subtelną równowagę pomiędzy klasycznymi i nowoczesnymi wpływami we wzornictwie nowej linii czasomierzy. W kolekcji Longines Saint-Imier odnajdziemy klasyczne zegarki z trzema wskazówkami z datownikiem, chronografy oraz prestiżowy model z komplikacją faz księżyca, wskaźnikiem dnia i nocy oraz czterema wskazówkami retrograde. Wszystkie modele wyposażono w mechanizmy automatyczne, których złożoną konstrukcję i miarową pracę można podziwiać przez dekiel wykonany z szafirowego szkła.

Wersje wskazujące godziny, minuty i sekundy, wyposażone w datownik na godzinie 3 są dostępne w kopertach ze stali szlachetnej, ze stali i różowego złota oraz z różowego złota. W ofercie znajdują się cztery rozmiary kopert (26, 30, 38,5 i 41 mm), z których część może być wysadzana brylantami. Klienci z łatwością odnajdą model najlepiej dopasowany do ich nadgarstka. Wybór tarcz obejmuje czarne, srebrzyste i perłowe (białe) tarcze z brylantowymi indeksami. Dzięki użyciu substancji luminescencyjnej Super-LumiNova wskazówki są bardzo czytelne niezależnie od warunków oświetlenia. Zegarki z kolekcji Saint-Imier wyposażono w brązowe lub czarne paski ze skóry aligatora lub stalową bądź stalowo-złotą bransoletę z bezpiecznym zapięciem.

Brak produktów w tej sekcji