! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ KOMUNIKAT! Drodzy Klienci, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów stacjonarnych! szczegóły →
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA, kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! Sprawdź szczegóły →

Adhaesio

MeisterSinger przedstawia modele Adhaesio - z drugą strefą czasową. Producent szwajcarskich zegarków MeisterSinger tworzy zegarki naręczne dla ludzi, którzy wiedzą co jest dla nich ważne, których nie interesują zbędne funkcje tylko takie, które przydają się wszędzie tam, gdzie przebywają. Dziś podróżujemy częściej niż kiedykolwiek - a czasem, gdy jesteśmy daleko od domu, zdajemy sobie sprawę, jak wiele dla nas znaczy czas. Mając świadomość i poczucie czasu myślami wracamy do domu, co pozwala nam uczestniczyć w tym, co się tam dzieje, nawet jeśli dzieje się to tylko w naszej głowie. Wracając do domu, możemy nadal kontrolować wiele sytuacji pozostając w kontakcie z partnerami biznesowymi, którzy pozostają blisko nas, nawet jeśli są daleko.

Często mamy do czynienia z różnymi sytuacjami jednocześnie, zarówno w domu jak i na wyjeździe. Ale pora dnia nie wszędzie jest taka sama. Brak poczucia czasu szybko może doprowadzić do niepewności gdy nie mamy pewności czy u naszych partnerów biznesowych jest rano lub wieczór w innym miejscu. Dlatego wyświetlanie drugiej strefy czasowej jest jednym z najbardziej popularnych i powszechnie używanych funkcji, które posiadają mechaniczne zegarki.

Adhaesio - jedno wskazówkowy zegarek specjalny marki Meistersinger, opracowany z dual time, który umiejętnie kieruje się własnymi zasadami estetycznymi i umiejętnie postrzega czas użytkownika. Od lat Meistersinger stale rozwija czasomierze z dodatkowymi funkcjami i zawsze udało się znaleźć sposoby, które uosabiają istotę zegarków z jedną wskazówką, zarówno technicznie, jak i pod względem designu.

Adhaesio jest rasowym Meistersingerem, zarówno w odniesieniu do koncepcji jak i estetyki. Indywidualna, ostra jak igła wskazówka wskazuje aktualny czas w dzień lub w nocy. Nad logiem Meistersinger, strzałka drugiej strefy czasowej wskazuje czas na skali pierścieniu 24 godzinowym, który powoli obraca się w kierunku wskazówek zegara. Te dwa czasy oddzielone są drugim pierścieniem, który wskazuje datę i porusza się w odwrotnym kierunku.

Starannie dobrana typografia gwarantuje, że cyferblat jest nad wyraz czytelny. Główny czas i datownik są spójne. Druga strefa czasowa jest wyraźnie widoczna. Oba pierścienie są nieznacznie głębsze od krawędzi do środka tarczy. Charakterystyczna dla Meistersinger godzina, jest więc wizualnie na pierwszym planie.

Adhaesio napędzany jest przez szwajcarski mechanizm automatyczny ETA 2893. Czas lokalny, druga strefa czasowa i data mogą być łatwo regulowane poprzez jedną tylko koronkę. Koperta wykonana ze stali szlachetnej o dyskretnej średnicy 43 mm i wysokiej zaledwie na 10 mm doskonale mieści się pod mankietem koszuli.

Modele zegarków Adhaesio to poważny, biznesowy design, dedykowany dla wszystkich Panów, poszukujących dopełnienia eleganckiego wyglądu.

Brak produktów w tej sekcji