! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM

Zegarki MeisterSinger Neo Q - Świeże kolory, eleganckie cyfry. Wraz z płaską kopertą i datownikiem staje się wszechstronnym towarzyszem.

Neo Q jest kwarcowym odpowiednikiem kolekcji Neo zasilany baterią. To dobry wybór dla każdego, kto nie przywiązuje większej wagi do mechanizmu automatycznego. Wiele osób dręczonych jest przez nerwowo skaczącą wskazówkę sekundową natomiast zegarki MeisterSinger Neo Q nie są w nią wyposażone. Pojedyncza wskazówka godzinowa przesuwa tak spokojnie i płynnie, jak jej odpowiednik mechaniczny.

Typografia Neo Q została również odmłodzona. Nosi nowy napis a data wyświetlana jest w okrągłym oknie. Jednak jego konstrukcja nadal wyraźnie różni się od modelu Neo z mechanizmem automatycznym. Zamiast nadrukowanych znaczników godzinowych, Neo Q posiada wygrawerowane i naniesione indeksy na tarczy. Dodatkowa wersja została zaprojektowana z uroczystymi, złoconymi cyframi i idealnie pasującą złoconą wskazówką. Kolejną unikalną cechą MeisterSinger jest system szybkiej wymiany pasków, które pochodzą z dwóch zupełnie różnych stylów w standardzie. Poza eleganckim paskiem ze skóry cielęcej, do wyboru są paski z miękkiej skóry zamszowej wyrażając relaksującą postawę wszystkich miłośników MeistersSnger, ceniących sobie tradycję, ale jednocześnie nie są związani z każdą konwencją.

Na stanie
Bezpłatna dostawa
Rabat 40%
2570 PLN
Promocja
1542 PLN Oszczędzasz: 1028 PLN
MARKAMEISTERSINGER Klasa szczelności3 bar (30 m, 98,5 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłohesalit Rozmiar koperty36 mm
Filtry produktów
Cena
Rodzaj produktu
Marka
Dostępność
Płeć
Styl
Bransoleta / Pasek
Rozmiar koperty
Kształt koperty
Materiał Koperty
Mechanizm
Kolor tarczy
Kolor paska
Kolor koperty / obudowy
Szkło
Wodoszczelność
Funkcje