O FirmieZegarmistrzDoliński Watch Service Sp. z o.o. Sp. k.

Historia firmy sięga 1973 roku, kiedy to Bronisław Doliński po powrocie z pierwszego szkolenia polskich zegarmistrzów w Szwajcarii otworzył profesjonalny serwis zegarków pod szyldem firmy "Jubiler", specjalizujący się w obsłudze czasomierzy wiodących marek szwajcarskich. Zatrudniając najlepszych fachowców szybko zyskał zaufanie najbardziej wymagających klientów.

Kolejne kursy i szkolenia pozwalały mu na nieustanne podnoszenie kwalifikacji, co zaowocowało wysoką pozycją wśród najlepszych zegarmistrzów w Polsce oraz sporym gronem stałych klientów. W roku 1985 dołączył do niego jego najstarszy syn - Mariusz Doliński. Od tej pory razem zdobywali wiedzę i doświadczenie na szkoleniach organizowanych w Szwajcarii. Po roku 1989 wspólnie stworzyli firmę "Serwis Omega – Tissot", gdzie oprócz profesjonalnego serwisu, można było nabyć szwajcarskie zegarki najwyższej jakości przy fachowej pomocy i doradztwie prawdziwych zegarmistrzów. Sprzedaż zegarków szwajcarskich powoli rozwinęła się do tego stopnia, że Bronisław Doliński wraz ze swoimi synami połączył salonik ze szwajcarskimi zegarkami i profesjonalny zakład zegarmistrzowski pod nazwą "Doliński Watch Service".

Zadowolenie klientów zapewniają najwyższej klasy produkty szwajcarskich firm zegarkowych oraz wynikająca z dziesięcioleci doświadczenia jakość obsługi. Od tej pory zegarmistrz Wrocław kojarzy się zarówno z profesjonalnym serwisem, jak i fachowym sklepem z zegarkami. Kolejnym krokiem był sklep z zegarkami on-line pod adresem http://dolinski.pl, który pozwolił rozszerzyć ofertę saloniku prezentując całe kolekcje firm zegarkowych. Obecnie firmę prowadzi dwóch braci Dolińskich, kontynuujących dobre rzemiosło swojego ojca Bronisława Dolińskiego.

Wysokie kwalifikacje, poparte kursami zegarmistrzowskimi w fabrykach RONDA, ETA, a ostatnio w fabryce Omega pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Bardzo duże doświadczenie pozwala na serwisowanie praktycznie każdego zegarka. Zakład wyposażony jest w nowoczesne urządzenia serwisowe wymagane przy współczesnych zegarkach. Diagnostyczne aparaty Witschi, komory ciśnieniowe do sprawdzania szczelności Witschi, sprzęt czyszczący Elma. Stosujemy również mikroskop do oliwienia najmniejszych elementów np. wychwyt Co-axial Omega.

Wszystkie części, narzędzia i podzespoły potrzebne do napraw sprowadzane są bezpośrednio ze Szwajcarii. Firma przyjmuje zlecenia również spoza Wrocławia. Po naprawie zegarek odsyłany jest pod wskazany adres, ubezpieczoną przesyłką kurierską. Wszystkie naprawy gruntowne otrzymują dodatkową gwarancję na okres 12 miesięcy. Klient zawsze wychodzi od nas zadowolony.

  

Bony upominkowe Bony upominkowe

Płatności Płatności