Bony upominkowe Bony upominkowe

Filtr produktów Filtr produktów

  

Paski Certina

Oryginalne paski Certina to pewność wysokiej jakości, trwałości a przede wszystkim, że wybrany pasek na pewno będzie pasował do Twojego modelu zegarka. W większości pasków możemy zauważyć wytłoczoną nazwę Certina, numer części, rozmiar a w niektórych modelach specjalne mocowanie przeznaczone do konkretnego zegarka. Nie są to jednak cechy, które występują w każdym modelu. Kupując w naszym sklepie, masz całkowitą pewność, że nabędziesz oryginalny produkt. Doliński Watch Service jest nie tylko autoryzowanym sprzedawcą, ale również autoryzowanym serwisem marki Certina. W związku z tym możemy zaoferować Ci dowolny model paska, do każdego zegarka.

W całej kolekcji szwajcarskiego producenta znajdują się modele, do których nie da się założyć innego paska (zamiennika), ze względu na charakterystyczne mocowanie wynikające z kształtu koperty. Do takich kolekcji należą między innymi zegarki Certina DS 2 Gent Precidrive Chrono, Certina DS Action Diver Automatic czy na przykład Atollo. W niektórych przypadkach wzornictwo paska mocno nawiązuje do projektu zegarka przez co stanowi jego integralną część. W takim przypadku również będzie potrzebny oryginalny pasek marki Certina. Dotyczy na przykład kolekcji Certina DS Eagle Gent. Niektóre oryginalne paski Certina a zwłaszcza kauczukowe, gumowe potrzebują dodatkowo specjalnie przeznaczone do nich - zapięcia Certina.

Wszystkie paski pochodzą wyłącznie od producenta. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie od ręki. Jeżeli szukasz paska, którego nie posiadamy na swoich stanach, zostanie on sprowadzony specjalnie pod złożone zamówienie. W przypadku braku dostępności na stronie, proszę złożyć do nas zapytanie o termin. Nasza obsługa pomoże Ci dobrać właściwy model paska do Twojego zegarka.

Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »