Bony upominkowe Bony upominkowe

Filtr produktów Filtr produktów

Płatności Płatności

  

Paski Di-Modell

Wysokiej jakości paski do zegarków niemieckiej firmy Di-Modell. Umiejętności rzemieślnicze, miłość do szczegółów i dążenie do produkcji najwyższej jakości każdego dnia: Skórzane paski do zegarków firmy Di-Modell są miniaturowymi arcydziełami wyjątkowej jakości i ponadczasowej elegancji. W miejscowości Tauberbischofsheim, położonej w pięknej dolinie Taubertal w Baden-Wuerttemberg, zespół najlepszych rzemielśników pracuje z wielką miłością i szacunkiem, używając najwyższej jakości skór z całego świata. Przez dziesiątki lat, ta niemiecka firma wytwarza skórzane paski do zegarków z ogromną pasją i wielką dbałością o szczegóły.

Jakość
Wszystkie paski Di-Modell są "wodoodporne", nie które modele są specjalnie zmodyfikowane tak aby można było w nich pływać dzięki technice produkcji zwaną "Rembordé" gdzie używana jest specjalnie wyprawiana skóra. Technologia Rembordé umożliwia bezspoinowe łączenie skóry wierzchniej i podszewkowej. Ta optymalna ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych zapewnia wysoką wytrzymałość i trwałość każdego paska.

Skóra - tylko naturalny produkt
Skóra używana do produkcji jest miękka, ciepła i przyjemna. Jest to produkt naturalny, który może mieć różnice w kolorze i strukturze.

Bezpieczeństwo
Materiały używane do produkcji i miliony zadowolonych klientów pozwalają stwierdzić, że paski Di-Modell są antyalergiczne dzięki doświadczeniu firmy.

Manufaktura
Skórzane paski Di-Modell są wytwarzane ręcznie tylko z najwyższych jakościowo i cenionych materiałów.

Gwarancja
Użyte materiały są pod stałą kontrolą jakości, wszystkie paski Di-Modell mają gwarancję na wady produkcyjne.

Ochrona zagrożonych gatunków
Wszystkie paski z gadów i zwierząt egzotycznych respektują decyzję Waszyngtońskiej Konwencji i są oznaczone specjalnym certyfikatem CITES - Konwencja o międzynarodowym handlu dzikimi zwierzętami i roślinami gatunków zagrożonych wyginięciem.

Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »