Formy płatnościW zależności od sposobu wysyłki, wartości zamówienia i własnych preferencji mogą Państwo wybrać jedną z dostępnych form płatności:


Przelew na nasze konto (PKO SA)

Wpłaty należy dokonać na indywidualny numer konta, który otrzymają Państwo od nas drogą mailową po złożeniu zamówienia. Numer konta dostępny jest w zakładce Kontakt. W tytule przelewu proszę wpisać swój indywidualny numer zamówienia ID (zaczyna się od #), który otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Przedmiot zamówienia wysyłamy dzień po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Doliński Watch Service Sp z o.o. Sp. k.
pl. Uniwersytecki 15B
50-137 Wrocław
PKO SA
Nr. konta 62 1240 1994 1111 0010 5950 8675


Płatność za pobraniem

Pieniądze za zamówienie należy przekazać kurierowi w momencie dostawy, odbioru przesyłki, Kurier nie pobiera kwoty większej niż 15 000 pln brutto. W przypadku gdy złożą Państwo zamówienie na kwotę powyżej 15 000 pln i wybiorą tą formę płatności, resztę kwoty należy wpłacić na nasze konto firmowe podane w zakładce Kontakt.


Płatność w sklepie, karta lub gotówka

Dotyczy odbiorów osobistych w serwisie lub salonie Doliński Watch Service przy pl. Uniwersyteckim 15B we Wrocławiu lub pl. Kościuszki 13/1A również we Wrocławiu, gdzie możliwa jest płatność kartą lub gotówką w kasie przy odbiorze zamówienia.


PayPal

Karty płatnicze, kredytowe i debetowe: VISA, MASTER CARD, MAESTRO, DISCOVER, AMERICAN EXPRESS oraz płatności z kont PayPal. To łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na całym świecie. Więcej informacji.


Tpay.com

50 kanałów płatności w tym 22 z natychmiastową realizacją płatności online! Jeżeli liczy się czas, ta forma płatności jest dla Ciebie. Tpay.com (dawniej TRansferuj.pl) to szybkie przelewy bankowe. Wybierając tą formę płatności, zostaniesz przekierowany na stronę logowania swojego banku. Dane przekazywane są połączeniem szyfrowanym gwarantującym 100%-towe bezpieczeństwo i poufność transakcji. Przelewy można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Więcej o kanałach płatności w Tpay.com na tej stronie. Jeśli chcesz wiedzieć w jakich godzinach banki księgują przelewy, sprawdź tutaj.

Tpay.com

Raty Tpay.com

Możesz również skorzystać z rat w systemie Tpay.com obsługiwanych przez Alior Bank - kalkulator. Aby skorzystać z systemu ratalnego, przy wyborze formy płatności podczas składania zamówienia, proszę wybrać Tpay.com. Po złożeniu zamówienia, zostaną Państwo przeniesieni na stronę wyboru kanału płatności Tpay.com i tam proszę wybrać Raty. Dalej należy postępować według informacji pojawiających się na ekranie.


QR Tpay.com

To bardzo nowoczesna i wygodna opcja płatności w systemie Tpay.com. Aby zapłacić QR kodem, wystarczy jako metodę płatności wybrać Tpay.com. Po złożeniu zamówienia, zostaną Państwo przekierowani na stronę wyboru kanałów płatności i tam proszę wybrać Zapłać aplikacją bankową. Zeskanuj kod z ekranu komputera za pomocą aplikacji bankowej w Twoim telefonie. Zatwierdź dane i gotowe. Dzięki tej formie płatności, nie muszą Państwo wypełniać żadnych danych do przelewu, ponieważ aplikacja automatycznie wstawi odpowiednie dane po zeskanowaniu kodu. Więcej informacji.

  

Bony upominkowe Bony upominkowe

Płatności Płatności