Usługi zegarmistrzowskie

Posiadasz zegarek w naszym serwisie? Sprawdź status naprawy:

Dane do logowania wysłaliśmy Ci na email oraz numer telefonu podany w zleceniu podczas przyjmowania zegarka do serwisu.

Naprawa zegarka drogą wysyłkową

Istnieje możliwość przysłania do nas zegarka do diagnostyki w celach zbadania, usunięcia usterki. Koszt diagnostyki wynosi 50 zł, jeśli Klient nie zdecyduje się na naprawę. W przypadku gdy Klient podejmie decyzję o dokonaniu naprawy, nie ponosi przy tym kosztów związanych z diagnostyką zegarka (płaci jedynie za naprawę bez diagnostyki). W obu przypadkach koszt odesłania zegarka wynosi 25 zł. Wysyłki realizujemy wyłącznie kurierem UPS. W cenie wysyłki uwzględnione są koszty pakowania, prawidłowego zabezpieczenia towaru oraz transportu do drzwi Klienta). Nie przyjmujemy falsyfikatów, podróbek. Naprawiamy wyłącznie oryginalne zegarki.

Naprawa zegarków, naprawa gruntowna

Serwis zegarków szwajcarskich

● kompletny demontaż mechanizmu, wskazówek, tarczy
● demagnetyzacja poszczególnych elementów zegarka
● naprawa lub wymiana zużytych lub uszkodzonych części
● konserwacja i czyszczenie części mechanizmu
● konserwacja/wymiana uszczelek
● montaż i oliwienie poszczególnych elementów mechanizmu
● sprawdzenie wychwytu i regulacja dokładności chodu
● wymiana baterii w przypadku zegarków kwarcowych
● sprawdzenie poszczególnych funkcji zegarka
● montaż tarczy i wskazówek
● demontaż elementów koperty i bransolety
● oczyszczenie i kontrola elementów koperty i bransolety
● montaż całego zegarka
● test szczelności
● końcowy test dokładności chodu i rezerwy chodu
● końcowy test poszczególnych funkcji zegarka
● gwarancja na okres 12 miesięcy

Czas trwania naprawy to 1 tydzień. (Termin naprawy uzależniony jest od dostępności części, może być wydłużony). Cena kompletnego przeglądu/naprawy gruntownej jest ustalana indywidualnie z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków i cen części do nich. Na wykonywane naprawy i wymienione części udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w okresie gwarancji usterki objętej gwarancją, zostanie ona nieodpłatnie usunięta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku naturalnego zużycia, zdarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancja jest nieważna w przypadku napraw lub jakichkolwiek ingerencji osób nieuprawnionych do serwisowania zegarków.


Naprawa zewnętrzna/odświeżanie zegarków stalowych, stalowo-złotych, złotych, tytanowych

● naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów koperty i bransolety (części zamienne liczone są oddzielnie).
● polerowanie i/lub matowanie elementów koperty i bransolety zgodnie z wyglądem oryginalnym zegarka
● czyszczenie zewnętrznych części zegarka (koperta, bransoleta) w ultradźwiękach.

Czas trwania naprawy: od 1 do 3 dni.
Cena naprawy zewnętrznej/odświeżania zegarka jest ustalana indywidualnie z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków i cen części do nich. Na cenę usługi ma wpływ kształt i ilość elementów skomplikowanych zegarka i ilość, głębokich rys, wad.

Grawerowanie napisów okolicznościowych na zegarku

● cena grawerki to 2 zł od znaku (nie licząc spacji)
● przy zakupie zegarka u nas w sklepie lub za pośrednictwem strony internetowej dolinski.pl, grawerowanie gratis.

Wymiana baterii

● wymiana baterii obejmuje także kontrolę parametrów mechanizmu oraz kontrolę wodoszczelności.
● przy wymianie baterii zapisujemy datę dokonywanej wymiany.
● na wykonywane naprawy i wymienione części udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w okresie gwarancji usterki objętej gwarancją, zostanie ona nieodpłatnie usunięta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku naturalnego zużycia, zdarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancja jest nieważna w przypadku napraw lub jakichkolwiek ingerencji osób nieuprawnionych do serwisowania zegarków.
● cena wymiany baterii jest ustalana indywidualnie z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków i mechanizmów.
● nie sprzedajemy samych baterii bez założenia w zegarku.
● nie sprzedajemy baterii do zabawek, breloczków, kluczy, pilotów itp.

Renowacja starych zabytkowych zegarków

● chromowanie starych, mosiężnych kopert zegarków. Dzięki takiemu zabiegowi zegarek odzyskuje połysk i wygląda jak nowy.
● odnawianie, malowanie cyferblatu. Z tarczy zostaje usunięta stara, zniszczona farba, następnie jest malowana ręcznie wedle oryginału lub życzenia klienta np. zamiast nazwy, loga zegarka można umieścić własne imię.
● naprawa, konserwacja mechanizmu (patrz punkt 1.)
● czas trwania naprawy: od 6 do 8 tygodni.
● na wykonywane naprawy i wymienione części udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w okresie gwarancji usterki objętej gwarancją, zostanie ona nieodpłatnie usunięta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku naturalnego zużycia, zdarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancja jest nieważna w przypadku napraw lub jakichkolwiek ingerencji osób nieuprawnionych do serwisowania zegarków.

Naprawa współczesnych zegarków

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem, naprawą szwajcarskich, japońskich i innych zegarków. Posiadamy bogaty asortyment oryginalnych części do zegarków szwajcarskich począwszy od pasków, bransolet kończąc na najmniejszych częściach mechanizmu. Nasi zegarmistrze są bezustannie szkoleni w szwajcarskich firmach zegarkowych co potwierdzone jest licznymi certyfikatami. 

Naprawiamy zegarki następujących marek: Adriatica, Atlantic, Grovana, Calvin Klein, Emporio Armani, Tissot, Mido, Certina, Citizen, Doxa, Delbana, Frederique Constant, Longines, Maurice Lacroix, Oris, Revue Thommen, Rado, Porsche Design, Omega, Eterna, IWC i wiele innych. Kładziemy wysoki nacisk na dokładność, staranność wykonywanych usług i zadowolenie klienta. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać przybliżone informację na temat zakresu, ceny, terminu wykonania usług, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Abyśmy mogli szybko i precyzyjnie udzielić informacji w zapytaniu prosimy podać markę, nr z dekla lub nr referencyjny zegarka (o ile jest to możliwe) oraz pytanie na jakie chcieliby Państwo otrzymać odpowiedź. Jeżeli nie są państwo w stanie podać nr z dekla lub nr referencyjnego zegarka, prosimy o wysłanie zdjęcia czasomierza na adres mailowy service@dolinski.pl


Aby wysłać do nas zapytanie na temat związany z Twoim zegarkiem, uzupełnij wymagane pola formularza.

Poprawne wypełnienie wszystkich pól pozwoli nam na skierowanie sprawy do właściwego specjalisty, dzięki czemu szybciej otrzymasz odpowiedź.

Twoje dane

Dane Twojego zegarka

Twoje zapytanie

Wpisz w pole znaki, które są widoczne na obrazku.


Komentarze

Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z klientem, fachowe porady.
Polecam!
Napisz

  

Bony upominkowe Bony upominkowe

Płatności Płatności