Tissot Ballade z włosem krzemowym!14/02/2017
Tissot Ballade z nową krzemową sprężyną włosową balansu!

Tissot Ballade z włosem krzemowym!

Tissot od lat specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach, dzięki czemu mechanizmy, które produkuje zyskały sobie reputację niezawodnych i wytrzymałych. Liczne nagrody zdobyte w nagrodach chromometrycznych tylko to potwierdzają. Tym razem przyszedł czas na udoskonalenie mechanizmu automatycznego Powermatic 80. Wyposażono go bowiem w specjalny włos krzemowy, wpływający na jeszcze większą precyzję i wytrzymałość tego elementu. Dlaczego to tak istotne? Ponieważ krzem to materiał całkowicie odporny na działanie pól magnetycznych, stabilny termicznie, a oprócz tego nie wymaga żadnego smarowania! Więcej na ten temat można znaleźć w specjalnym wpisie na stronie Manufakturazegarkow.pl. Warto tu wpomnieć, że z tego rozwiązania korzystają takie marki jak Omega, Patek Philippe, Ulysse Nardin oraz Breguet.

Najnowsza linia zegarków Tissot Ballade

Ballade - to szwajcarski klasyk. Ponadczasowy, ale jednocześnie wyróżniający się z tłumu. Wszelkie dekoracje na cyferblacie, oznaczenia godzin w postaci odrębnych elementów, niebanalny cyferblat w stylu Clous de Paris i charakterystyczny zdobiony pierścień koperty, stanowią o rozpoznawalności zegarków z linii Tissot Ballade. Nowa linia Ballade to odświeżony design i współczesna technologia. Noszenie takiego zegarka to sama przyjemność.


Tissot Ballade zegarki męskie


W roku 2017 pojawiły się zarówno modele dla Pań jak i Panów. Bogactwo wersji kolorystycznych sprawia, że dobranie odpowiedniego zegarka dla siebie stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Panowie mogą wybierać spośród modeli na stalowej barnsolecie (również bicolor) lub skórzanym pasku z wzorem aligatora, z jasnym lub czarnym cyferblatem.


Tissot Ballade zegarki damskie

Panie mają natomiast do wyboru wersję na białym, skórzanym pasku z kopertą złoconą różowym złotem PVD lub na bransolecie w dwóch wariantach, złoconą żółtym złotem PVD (bicolor), lub w czystej stalowej bez złocenia. Wszystkie damskie modele mają wykwintny cyferbalt wykonany z masy perłowej.

Komentarze

Brak wpisów

Napisz

Bony upominkowe Bony upominkowe

Formy płatności oraz raty