Zbigniew Urbański przyjacielem marki Glycine!15/12/2016

W gronie sympatyków szwajcarskiej marki zegarkowej marka Glycine powitała znanego dziennikarza technologicznego i prezentera, byłego rzecznika Komendy Głównej Policji - Zbigniewa Urbańskiego. Wybrał on niezawodną klasykę w eleganckim odcieniu granatu z gradientem – Glycine Airman 17.Zbigniew Urbański


Jak na miłośnika i testera elektronicznych gadżetów przystało, Zbigniew Ubański postawił na funkcjonalność, precyzję i ponadczasowy design Glycine. W miniony piątek, nowy prezenter Wirtualnej Polski, bez wahania założył Glycine Airman 17 na swój nadgarstek.

Model ten charakteryzuje się automatycznym mechanizmem GL 293, rezerwą chodu 42h i wodoszczelnością WR 20ATM. Zegarek pokazuje, w zależności od wersji (GMT lub purist),  2 lub 3 strefy czasowe równocześnie oraz aktualną datę w trapezowym okienku. Okrągła koperta o średnicy 46mm i grubości 10,75 mm wykonana jest ze stali szlachetnej L316, posiada obrotowy pierścień dodatkowej strefy czasowej blokowany koronką. Indeksy wypełnione są superluminową, substancją świecącą w ciemności. W budowie zegarka zastosowano natomiast szafirowe szkło z wewnętrznym antyrefleksem. Transparentny dekiel wykonany został ze szkła mineralnego. Pasek o szerokości 24 mm dostępny jest w dwóch wersjach: skórzanej lub kauczukowej, z sygnowanym klamrowym lub motylkowym, zapięciem. Na uwagę miłośników detali na pewno zasługuje wahnik z grawerem samolotu.

Pawda, że wygląda znakomicie?

Dziennikarz, znany z prowadzenia programów „Urbański testuje”, „Twardy Reset” (Onet.pl), "Gadżet" (TVN Turbo), programu kryminalnego „Prawdziwe Zbrodnie” (kanał 13 ulica), były oficer prasowy policji oraz ekspert ds. przestępczości gospodarczej i internetowej, a także wykładowca Wyższej Szkoły Pedagogicznej "Pedagogium" w Warszawie, a wreszcie zaangażowany rodzic wspaniałych dzieciaków… Zbigniew Urbański, jak każdy aktywny, realizujący się zawodowo i rodzinnie facet, ma wiele powodów, aby wszędzie być na czas. Z cieszącym się uznaniem pilotów i żołnierzy, klasycznym modelem Glycine, nie powinien mieć z tym żadnego kłopotu.

Glycine Airman 17, dostępny jest w naszym sklepie internetowym w tym miejscu. Męski zegarek w eleganckim podwójnym pudełku (drewnianym i kartonowym), to idealny prezent dla tego, kto zawsze wraca na czas.

Komentarze

Brak wpisów

Napisz

Bony upominkowe Bony upominkowe

Formy płatności oraz raty