Bony upominkowe Bony upominkowe

Filtr produktów Filtr produktów

Płatności Płatności

  

Promaster

Zegarki Citizen

Kolekcja Citizen Promaster to seria profesjonalnych zegarków sportowych. Wysoka jakość wykonania powoduje, że Citizen Promaster nie posiada właściwie żadnej konkurencji na rynku. Wśród kolekcji Promaster można wyróżnić 4 serie zegarków.

  • Dla nurków: szeroka oferta modeli począwszy od najprostszych zegarków automatycznych, a skończywszy na zegarkach z chronografem, kompatybilnych z komputerem osobistym, wyposażonych w przydatne w czasie nurkowania funkcje między innymi głębokościomierz, alarm maksymalnej głębokości, alarm maksymalnej długości nurkowania. Zegarki do nurkowania firmy Citizen to już technologia uzyskująca miano naręcznego komputera do nurkowania w formie zegarka. Wysoka jakość wykonania i użyteczność, została doceniona przez grono specjalistów - najważniejszy branżowy magazyn "Diving". Już czwarty rok z rzędu przyznaje produktom Citizen Promaster miano najlepszego zegarka dla nurków.
  • Dla żeglarzy: modele wyposażone w rozbudowany timer regatowy.
  • Dla pilotów.
  • Synchronizowane przez satelitę. W 2011 roku powstał model Citizen Eco-Drive Satellite Wave, pierwszy na świecie zegarek, który synchronizował czas za pomocą satelitów i sygnały GPS, aby wyświetlić dokładny czas w dowolnym miejscu na świecie. Od tego czasu, Citizen nadal dążył do poprawy jakości i szybkości odbioru sygnału. Nowo wprowadzony na rynek model Satellite Wave oprócz czasu koryguje również datę. Pozwala to na rozpoznanie strefy czasowej użytkownika i automatycznie aktualizować datę i godzinę.
Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »