Bony upominkowe Bony upominkowe

Filtr produktów Filtr produktów

Płatności Płatności

  

Fossil

Zegarki Fossil

Marka Fossil swoją działalność rozpoczęła w 1984 roku. Od samego początu pozostaje lojalna wobec własnych założeń powiązanych z miłością do stylu vintage, który pokochał cały świat. Po dzień dzisiejszy Fossil to niekończące się pomysły inspirowane wszystkim co nas otacza. To właśnie oryginalny styl i widoczna w każdym zegarku radość płynąca z pozytywnej energii, nadały marce wyraźnego charakteru inspirując miłośników mody zegarkowej. Charakterystycznym znakiem rozpoznawczym producenta jest ciekawe pudełko w formie puszki z grafiką vintage. Każde pudełko jest inne, każde możesz wykorzystać jak chcesz.

Zegarki Fossil projektowane są z myślą o ludziach, znajdujących radość w kreowaniu własnego wizerunku. Doskonale sprawdzą się w każdej konfiguracji podkreślając i wyrażając własną osobowość. Bogactwo kolorów i ponadczasowych wzorów dostarcza pełnej gamy możliwości, dzięki czemu można dopasować je do takiej stylizacji, jaką sobie tylko wymarzysz.

Obok zegarków Fossil, marka stale rozwija swoje portfolio wśród wielu innych cenionych marek: Emporio Armani, Michael Kors, Marc Jacobs, DKNY, Diesel (...). Zróżnicowany portfel marek światowej klasy daje więc firmie Fossil w segmencie zegarków fashion wyjątkową pozycję na światowym rynku.

Opinie

Brak danych

Napisz
Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »