! Strona korzysta z plików cookies zgodnie z naszą Polityką Prywatności. ROZUMIEM
⚠️ OTWARTE! Nasze salony detaliczne są otwarte i pracują bez zmian. Zapraszamy w maseczkach!
❄ Z kodem: ZIMA kupisz TANIEJ! szczegóły →

Zegarki Maurice Lacroix

Maurice Lacroix logo marki

Twój czas, jest teraz. "Passion for Progress", czyli pasja i postęp. To dwa słowa, które na stałe wkomponowały się w filozofię marki zegarków Maurice Lacroix. Projektanci i zegarmistrzowie stale rozwijają swoje kocepty, które inspirują, wywołują zadumę i zachwyt, a konkurencji nieustannie wyznaczają coraz wyższe poprzeczki. Maurice Lacroix posiada kilka, unikalnych wartości, które wyróżniają szwajcarskiego producenta spośród wielu, innych marek. "Unikamy formalności, łączymy aktualne trendy z energetyczną mieszanką wszystkich dziedzin życia, nie tylko zegarmistrzowskiego, dzięki czemu tworzymy zegarki z wyobraźnią". Zegarki Maurice Lacroix, to wynik szwajcarskich umiejętności rzemieślniczych, nowoczesnych technologii i szacunku dla branżowej tradycji. Zawsze jest czas, aby zainwestować w lepszy czasomierz, a Maurice Lacroix będzie idealnym partnerem i towarzyszem we wszystkich momentach życia. Nadszedł czas, aby wybrać zegarek na miarę współczesnego zegarmistrzostwa.

HISTORIA MAURICE LACROIX

Wszystko zaczęło się od Desco von Schulthess Company, międzynarodowej firmy, będącej podstawą dla szwajcarskiej manufaktury, znanej obecnie pod nazwą Maurice Lacroix. Pierwsze zegarki z logo Maurice Lacroix ujrzano na rynku już w 1975 roku i od razu zaskarbiły sobie zaufanie klientów z całego świata. "Nasz pierwszy zegarek, wyprodukowany w 1975 roku zdobył kilkadziesiąt nagród i zawiera mnóstwo unikalnych i innowacyjnych patentów".


Maurice Lacroix zegarki męskie i damskie


Ostatnie 40 lat, to niesamowite osiągnięcia, dzięki którym zegarki Maurice Lacroix ugruntowały swoją pozycję wśród szanowanych, szwajcarskich zegarmistrzów-liderów. Inżynierowie manufaktury mieli o tyle przewagę, o ile wznosząc się na fundamentach już zasłużonej marki, mogli korzystać z jej wieloletniego doświadczenia, sięgającego końcówki XIX wieku. We wczesnych latach sześćdziesiątych Desco von Schulthess posiadł firmę, specjalizującą się w montażu zegarków w Saignelegier - w samym sercu szwajcarskiej Jury. Tam miał miejsce oficjalny początek Maurice Lacroix i od tej pory każdy, wyprodukowany zegarek opatrywano logo ML. Marka, już na samym starcie, zobowiązała się do podtrzymywania szwajcarskiej reputacji w branży zegarmistrzostwa, trwania w jakości, indywidualnych wartościach i w fachu - przemysłowym, rzemieślniczym oraz designerskim. Dziś Maurice Lacroix zegarki szwajcarskie prezentują światowy poziom, który zyskał uznanie i podziw za swą konsekwencję, rzemieślnicze wartości i rozpoznawalny, własny charakter.

FILOZOFIA I WARTOŚCI MARKI

"W Maurice Lacroix rozumiemy i pracujemy z czasem na co dzień, co nie powinno dziwić, tworzymy czas przez większość naszego czasu. Wiemy, że liczy się każda sekunda, dlatego udało nam się osiągnąć tak wiele w tak krótkim czasie". Szwajcarska manufaktura, jak przystało na tę, z której czerpie się wzorce, samodzielnie wykształciła w sobie wiele, wartościowych cech i sposobów działania, a jej przedstawiciele zawsze zmierzają ku jasnym celom, zgodnym z filizofią Maurice Lacroix.

Celem Manufaktury Maurice Lacroix, jest połączenie tradycyjnej sztuki zegarmistrzowskiej z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz najnowszymi, obowiązującymi trendami, by w efekcie tworzyć niesamowite i wyjątkowe zegarki. Najnowsza technologia i najnowsze rozwiązania w dziedzinach, w których wydawałoby się, że wszystko już zostało odkryte, od zawsze stanowią filozofię marki Maurice Lacroix. Wyróżniającą cechą szwajcarskiej firmy, jest przełamywanie barier mentalnych i technologicznych, a produkcja własnych mechanizmów i niespotykanych patentów, plasuje firmę w gronie najlepszych manufaktur na świecie. Zegarki Maurice Lacroix, to niepodważalna jakość i bezkonkurencyjny prestiż. Co więcej, każda kolekcja z osobna zawiera odrębną myśl przewodnią, która w ścisłym odniesieniu do danych modeli, wywiera na odbiorcy konkretny przekaz.

ZEGARKI MĘSKIE MAURICE LACROIX

Ekskluzywne zegarki męskie Maurice Lacroix pochodzą ze zróżnicowanych kolekcji zarówno pod kątem designu, jak i rozwiązań technologicznych. Będą odpowiadać na potrzeby wielu gustów, osobowości, oczekiwań, czy stylów życia. Zarówno kolekcjoner, koneser jakości jak i dystyngowany biznesmen, znajdą tu coś dla siebie. Najbardziej zaawansowaną technologicznie kolekcją, której rozwiązania docenią nawet najbardziej wymagający fani zegarmistrzostwa, jest Maurice Lacroix Masterpiece. Niebywałym osiągnięciem, było wyprodukowanie zegarka z kwadratowym kołem Maurice Lacroix Masterpiece Square Wheel, czy pięknie zdobione, przeniklikwe zegarki szkieletowe Maurice Lacroix Masterpiece Skeleton. Na uwagę zasługują również czasomierze Maurice Lacroix Masterpiece Gravity i Maurice Lacroix Masterpiece Mysterious Seconds, posiadające manufakturowe rozwiązania technologiczne niespotykane w innych markach.

ZEGARKI DAMSKIE MAURICE LACROIX

Luksusowe zegarki damskie Maurice Lacroix - klasyczne i sportowe kolekcje na wymagające, damskie nadgarstki. Eleganckie modele zegarków, obok których nie można przejść obojętnie. Niebywała umiejętność konstruowania trwałych i mocnych rozwiązań nie tylko w sportowych, ale i eleganckich zegarkach, wyodrębnia to, co najlepsze w marce Maurice Lacroix - szacunek do korzeni szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Piękne, delikatne kształty, które urzekają znajdziemy w kolekcji Maurice Lacroix Fiaba oraz w klasycznych zegarkach Maurice Lacroix Les Classiques. Zegarki damskie ze sportowym charakterem w miejskim stylu odnaleźć można w kolekcji zegarki Maurice Lacroix Aikon. Czasomierze przeznaczone Paniom nierzadko zdobi niekonwencjonalna kolorystyka, oscylująca między wielona barwami i ich odcieniami, finezyjne wzornictwo, niekiedy ewoluujące do komponentów strukturalnych, a także szeroki zakres złoceń, aplikacji kryształków, mas perłowych i wielu innych!

KOLEKCJE MAURICE LACROIX

O ile Maurice Lacroix posiada wysoce selektywną gamę kolekcji, o tyle obfituje w zachwycające linie odnoszące się do wyższych wartości. Każdej z nich poświęcono szczególną uwagę, aby nawet niejmniejszy szczegół nie był dziełem przypadku, lecz ściśle zaplanowaną i przemyślaną konstryukcją, posiadającą odpowiednią głębię i przekaz kunsztu szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Marka zdecydowanie stawia na jakość i znaczenie swych dzieł. Poniżej wszystkie kolekcje, jakie obecnie wliczają się w zakres oferty manufaktury:

  • Aikon - #BeYourAikon - bądź swoim Aikonem. Do stworzenia tego zbioru posłużyła inspiracja bardzo udaną i dobrze przyjątą kolekcją Calypso. Dążenie do opracowania zegarka-ikony, rozpoznawanego przez wszystkich za sprawą zaledwie jego projektu, doprowadziło do powstania czasomierzy opartych na kultowych modelach, lecz unowocześnionych. W których królować będzie innowacja i miejska estetyka.
  • Eliros - #ExpressYourself - wyraź siebie. Czasomierze z kolekcji Eliros, to ulepszone specyfikacje i wyższy poziom wykończeń zarezerwowany dla marek premium. Minimalistyczna forma, odważne zestawienia barw, sięgające tęczy oraz kreatywnie ujęta komplikacja faz księżyca. Wyłącznie dla tych, którzy nie boją się odsłaniać elitarnej wersji siebie.
  • Masterpiecie - #MasteryYourTime - opanuj swój czas. Zegarki Maurice Lacroix Masterpiecie, dzięki zastosowanym ruchom oraz wysoce imponująco sformowanym cyferblatom, stanowią doskonałą syntezę know-how marki. Zakorzenione w miejskim, dynamicznym i eleganckim XXI wieku poświęcane są kobietom i mężczyznom, którzy wielbią posiadać przywileje i otaczać się luksusem jedynym w swoim rodzaju.
  • Pontos - #ShowYourStyle - pokaż swój styl. Maurice Lacroix Pontos mierzy upływ czasu w świecie czystych i spójnych linii, mocno osadzonych w ramach XXI wieku. Ta ekskluzywna kolekcja łączy szwajcarską tradycję zegarmistrzowską z nowoczesnym wzornictwem. Dzięki temu wszystkie jej modele cechuje współczesna elegancja oraz wytrawny charakter.
  • Fiaba - #ShareYourLove - dziel się miłością. Romantyczna i luksusowa kolekcja zegarków damskich Maurice Lacroix o zaokrąglonych profilach i pięknych, lśniących tarczach. Modele emanujące elegancją i kobiecą świeżością przypodobają się każdej Pani o usposobieniu pełnym gracji i wrażliwości. Do wyboru wyłącznie zegarki na bransolecie w kolorze srebrnym, złotym lub mieszanym.
  • Les Classiques - skoncentrowana, klasyczna i symboliczna. Kolekcja ta, to esencja ponadczasowego designu i pierwszorzędnego rękodzieła, jakie są właściwe jakościowemu zegarmistrzostwu. Les Classiques, to wyrafinowana harmonia szwajcarsjskiej jakości i stylu. To czysta prostota linii i prawdziwe mistrzostwo dla Pań i Panów.

MAURICE LACROIX & FC BARCELONA

"MORE THAN A CLUB, MORE THAN A WATCH, MORE THAN A PARTNERSHIP".

Współpraca z FC Barcelona, to kamień milowy w historii Maurice Lacroix. W efekcie wyjątkowego partnerstwa między FC Barcelona, a Maurice Lacroix, narodziła się ekskluzywna, specjalna kolekcja zegarków szwajcarskich skierowana do fanów prestiżowego klubu piłkarskiego oraz luksusowej marki z serca Jury. Dla miłośniików najwyższej technologii, Maurice Lacroix zaprezentował zegarek Masterpiece Skeleton, dla sportowych duchów - model z barwami FC Barcelona z linii Pontos, a dla eleganckich i dynamicznych dżentelmenów, lubujących się w klasyce - czasomierze z elementami katalońskiego klubu z linii Eliros Chronograph i Eliors Date. Zegarki Maurice Lacroix FC Barcelona na stałe wpisały się do kart historii szwajcarskiej manufaktury.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA ZEGAREK MAURICE LACROIX?

Nawet jeśli Maurice Lacroix, to stosunkowo młoda marka zegarmistrzowska, to już może pochwalić się niezwykłą serią innowacyjnych rozwiązań, owocnie obranym kierunkiem rozwoju oraz bogatą ofertą. Od początku 1990 roku marka koncentrowała się na rozwoju atrakcyjnych i zaskakujących, dodatkowych funkcji dla modeli zegarków mechanicznych. Dzisiaj, Maurice Lacroix, wykazuje się wyjątkową wiedzą przede wszystkim w zakresie cyferblatów w stylu retro, Retrograde, jak również chronografów i komplikacji faz księżyca. Na szczególną uwagę zasługuje w pełni manufakturowy mechanizm ML 106, ekskluzywny kaliber z funkcją chronografu, który został zastosowany ściśle limitowanym zegarku Maurice Lacroix z 2008 roku. Od końca października 2006 roku Maurice Lacroix produkuje również skomplikowane elementy mechanizmu we własnej fabryce, w pobliżu Saignelégier. W zakresie wizualnym, projektanci raz w raz sięgają coraz dalszych wyżyn, prezentując koncepcje z jakimi trudno konkurować innym i którym trudno nie dać się oczarować. Zegarki Maurice Lacroix, to kunszt w czystej postaci, najlepsze jakościowo materiały, własne, niezawodne mechanizmy oraz doniosłe i zaawasowane wzornictwo, odpowiednie dla tych, którzy rozumieją bezcenną wartość czasu, jakiemu należy się równie cenna i godnna oprawa.

SKLEP Z ZEGARKAMI MAURICE LACROIX WE WROCŁAWIU

Każdego, zainteresowanego zegarkami na najwyższym poziomie, prestiżowymi i niezawodnymi oraz o rzadkim i ekskluzywnym designie, zapraszamy do przejrzenia szerokiej oferty modeli Maurice Lacroix na niniejszej stronie. Serdecznie zachęcamy również do osobistych odwiedzin naszego, autoryzowanego salonu sprzedaży Doliński Watch Service, mieszczącego się przy pl. Kościuszki 13/1A. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie oryginalne czasomierze z gwarancją, pochodzące od zaufanych i rzetelnych dystrybutorów. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiedniego zegarka oraz pełną opiekę również po jego zakupie. Zapraszamy!

⌚ Zegarki Maurice Lacroix - ponad 270 modeli do wyboru ✓ Bezpłatna przesyłka ✓ Grawerowanie okolicznościowe w prezencie 

Promocja
27560 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności10 bar (100 m, 328 ft) Mechanizmautomatyczny Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty43 mm
Promocja
27560 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności10 bar (100 m, 328 ft) Mechanizmautomatyczny Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty43 mm
Promocja
7200 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności3 bar (30 m, 98,5 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty36 mm
Promocja
5100 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności3 bar (30 m, 98,5 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty36 mm
Promocja
7350 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności3 bar (30 m, 98,5 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty36 mm
Promocja
5800 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności3 bar (30 m, 98,5 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty36 mm
Promocja
6500 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności3 bar (30 m, 98,5 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty36 mm
Promocja
4210 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności3 bar (30 m, 98,5 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty36 mm
Promocja
6600 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności3 bar (30 m, 98,5 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty36 mm
Promocja
4740 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności3 bar (30 m, 98,5 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty36 mm
Promocja
9500 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności10 bar (100 m, 328 ft) Mechanizmautomatyczny Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty41 mm
Promocja
7700 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności10 bar (100 m, 328 ft) Mechanizmautomatyczny Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty41 mm
Promocja
19550 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności10 bar (100 m, 328 ft) Mechanizmautomatyczny Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty41 mm
Promocja
36570 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności5 bar (50 m, 164 ft) Mechanizmautomatyczny Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty40 mm
Promocja
36570 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności5 bar (50 m, 164 ft) Mechanizmautomatyczny Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty40 mm
Promocja
4740 PLN
MARKAMAURICE LACROIX Klasa szczelności5 bar (50 m, 164 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe z antyrefleksem Rozmiar koperty40 mm
Pokaż kolejnych 16 produktów
Filtry produktów
Cena
Rodzaj produktu
Marka (1)
Dostępność
Płeć
Styl
Bransoleta / Pasek
Rozmiar koperty
Kształt koperty
Materiał Koperty
Mechanizm
Kolor tarczy
Kolor paska
Kolor koperty / obudowy
Powłoka
Szkło
Wodoszczelność
Funkcje
Dane techniczne