Bony upominkowe Bony upominkowe

Filtr produktów Filtr produktów

Płatności Płatności

  

Zegarki męskie

Maurice Lacroix

Modele zegarków dla prawdziwych mężczyzn, którzy szukają egzemplarza na każdą okazję. Męskie zegarki Maurica Lacroix zawierają zróżnicowaną kolekcję pod kątem designu i rozwiązań technologicznych. Innowacyjna, szwajcarska marka z segmentu premium, która idealnie trafiła w gust mężczyzn z całego świata. Najbardziej zaawansowaną technologicznie kolekcją, której rozwiązania docenią nawet najbardziej wymagający fani zegarmistrzostwa jest Maurice Lacroix Masterpiece. Niebywałym osiągnięciem było wyprodukowanie zegarka z kwadratowym kołem Maurice Lacroix Masterpiece Square Wheel czy pięknie zdobione zegarki szkieletowe Maurice Lacroix Masterpiece Skeleton. Na uwagę zasługują również czasomierze Maurice Lacroix Masterpiece Gravity i Maurice Lacroix Masterpiece Mysterious Seconds, które posiadają rozwiązania technologiczne niespotykane w innych markach.

Dla miłośników nurkowania, dla mężczyzn poszukujących przygody, doskonałym towarzyszem będą zegarki Pontos S. Klasyczne zegarki szwajcarskiego producenta ukazują równie imponujące spektrum kształtów i innowacyjnych rozwiązań co zegarki sportowe. Mało kto nie słyszał jeszcze o kolekcji Pontos, w której znajdziemy klasyczne modele z mechanizmami automatycznymi z funkcją podwójnej daty czy chronografu. Linia czasomierzy prezentuje zawsze aktualny i modny trend, który wciąż pozostaje utrzymany w klasycznej konwencji.

Przeglądając męskie zegarki Maurice Lacroix nie wolno pominąć kolekcji Eliros. To jedne z najbardziej popularnych zegarków, które posiadają unikalne wzornictwo i sprawdzone, niezawodne mechanizmy kwarcowe. Dla mężczyzn chcących się wyróżnić Maurice Lacroix przygotował kolekcję zegarków z unikalnym designem Aikon.

Opinie

Brak danych

Napisz
Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »