Bony upominkowe Bony upominkowe

Płatności Płatności

  

Revue Thommen

Zegarki Revue Thommen

Marka Revue Thommen Swiss Watches powstała w 1853 roku, posiada bogate dziedzictwo i historię od ponad 160 lat. Duży wpływ ma zabytkowe miasto Waldenburg oraz o tej samej nazwie dolina, z której pochodzi Revue Thommen, znajduje się 30 km od Bazylei. Waldenburg od wieków odgrywa strategiczną pozycję dla podróżników na trasie Włochy - Europa Północna. Nowi właściciele, między innymi potomek rodziny założyciela, posiadają trzy pokolenia dziedzictwa i doświadczenia zegarmistrzowskiego pochodzącego z doliny Waldenburg, które tradycyjnie powiązane są z branżą zegarków. Entuzjaści przenoszący dziedzictwo marki ku rozwojowi i doprowadzenia do swojej dawnej świetności w segmencie zegarków luksusowych.

Namiętnie tworzone zegarki Revue Thommen, z wielkim szacunkiem dla jego dziedzictwa w zegarmistrzostwie i odrobiną nowoczesnej prostoty będzie nadal zabiegać o miłośników zegarków. Silne powiązania z korzeniami w produkcji zegarków mechanicznych, a także historycznych instrumentów lotniczych, zostanie wznowiona w centrum uwagi obok zróżnicowanej kolekcji zegarków mechanicznych Classic, Lifestyle, Aviation i Sport.

Od 2014 roku powstaje nowa siedziba firmy wraz z muzeum, obiektem usługowym i produkcją w Waldenburg w Szwajcarii. Revue Thommen z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowego wizerunku marki, design, narzędzia komunikacji oraz zegarków na targach Baselworld 2015 pod hasłem:

ARTISANS OF TIME. REINSPIRED.

Człowiekiem na czele przebudowy marki jest Roland Buser . Prawdziwy rzemieślnik czasu, narodził się w szwajcarskiej rodzinie zegarmistrzowskiej, ukończył Technical College of Watchmaking w Solothurn w Szwajcarii jako Horloger-Rhabilleur. Jako zegarmistrz trzeciej generacji podróżował po całym świecie z profesjonalnymi zadaniami dla szwajcarskiego przemysłu zegarmistrzowskiego. Zarządzał zakładami produkcyjnymi dla renomowanych firm, takich jak Ronda i ETA. W 1997 roku dołączył do Cartiera, gdzie następnie jako dyrektor grupy Richemont odegrał kluczową rolę w tworzeniu funkcji serwisowych i działań w regionie Azji i Pacyfiku. W 2004 roku przeniósł się do Choparda dla którego zreorganizował dystrybucję tworząc oddziały w Hong Kongu, Szanghaju i Pekinie.

Wiara w wielkości i potencjał marki Revue Thommen pozwoliła w 2012 roku na opuszczenie segmentu luksusowego i realizować swoje marzenie, którym jest usytuowanie marki w segmencie rzetelnych i praktycznych zegarków z idealną proporcją jakości i ceny, w której konsumenci i kolekcjonerzy zegarków docenią prawdziwą wartość.

Design. Tradycja i klasyczna prostota są siłą napędową tego nowoczesnego designu z naciskiem na jasną tożsamości marki.

Szwajcarskie zegarki i szwajcarskie mechanizmy. Produkcja i dalszy rozwój mechanizmów manufakturowych pozostaje strategicznym priorytetem dla marki Revue Thommen i prawdziwej przewagi nad konkurencją. Zasadniczo i z wyjątkiem serii limitowanych, wszystkie zegarki będą wyposażone w mechanizmy manufakturowe Gédéon Thommen Manufacture (GTM). Wraz z niestandardowo wykonanymi modułami, praktyczne zmiany techniczne i funkcje zostaną dodane ku radości właściwych użytkowników.

Brak produktów w tej sekcji

Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »