Bony upominkowe Bony upominkowe

Filtr produktów Filtr produktów

Płatności Płatności

  

Tissot nowości

Tissot

Najnowsze modele zegarków Tissot. Damskie i męskie zegarki z bieżącego roku. Szwajcarska marka Tissot to jeden z najbardziej popularnych i największych producentów zegarków na całym świecie. Zegarki tej marki noszone są przez gwiazdy sportu, filmu, ale także przez znane osobistości. Swą popularność Tissot zawdzięcza nie tylko przez doskonałą jakość produktów, ale przede wszystkim z powodu innowacyjnych rozwiązań technologicznych dostępnych w przystępnej cenie. Twórczość, niebanalny design, niebywała umiejętność łączenia kolorów, nowoczesna technologia i ciągłe dążenie do doskonałości, to przepis na sukces, w którym Tissot czynnie uczestniczy wyznaczając w braży zegarkowej nowe trendy i kierunki rozwoju.

Legendarna kolekcja zegarków dotykowych T-Touch została wzbogacona o nowe modele chonorujące współpracę szwajcarskiego producenta z NBA. Najnowsze egzemplarze zegarków Tissot T-Touch Expert Solar wyposażone zostały w ulepszony mechanizm z ogniwami pozyskującymi energię z dowolnego źródła światła. Takie rozwiązanie pozwoliło całkowicie wyeliminować baterię, co bez wątpienia stało się dodatkowym walorem dotykowych, zaawansowanych, ale jednocześnie prostych w obsłudze czasomierzy.

Nowy rok to czas doznań płynących z barwnych zestawień i połączeń dostępnych w kolekcji Tissot Quickster. Moda na paski tekstylne (nato) ogarnęła już niemal wszystkich producentów zegarków. Nieograniczone możliwości jakie daje pasek tego rodzaju sprawia, że czasomierz w dniu dzisiejszym nabiera zupełnie nowego wymiaru. Dziś to nie tylko urządzenie do pomiaru czasu, ale przede wszystkim męska i damska biżuteria, stanowiąca o dobrym guście, dająca możliwości do wyrażania własnej osoby.

W damskiej kolekcji również zaszły znaczące zmiany. Wprowadzenie nowej linii zegarków kwarcowych Tissot Bella Ora, wprowadziło niebanalny i innowacyjny powiew modnego designu. Charakterystyczna koperta o kształcie spłaszczonego koła na damskim nadgarstku wygląda wręcz obłędnie. Subtelność, kobiecość, elegancja i nieodłączna precyzja to synonimy damskich modeli zegarków Bella Ora. Zegarki obfitują w bogactwo wersji w zestawieniach ze skórzanym paskiem lub bransoletą wykonaną ze stali szlachetnej.

W ofercie szwajcarskiej marki Tissot znajduje się jeszcze więcej ciekawych egzemplarzy, w tym zegarki dla najbardziej wymagających Pań i Panów wykonane ze złota, a nawet reedycje egzemplarzy z 1936 roku, jak choćby Tissot Heritage. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą nowości na bieżący rok.

Nowość
Oszczędzasz 12%
4500 PLN 3960 PLN
Nowość
Oszczędzasz 12%
4500 PLN 3960 PLN
Nowość
Oszczędzasz 12%
4000 PLN 3520 PLN
Nowość
Oszczędzasz 12%
1570 PLN 1379 PLN
Nowość
Oszczędzasz 12%
1400 PLN 1230 PLN
Nowość
Oszczędzasz 12%
1700 PLN 1494 PLN
Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »