Wybierz zegarek

Zapisz się teraz

Zegarki Tissot

Tissot „Innowator z tradycjami”, jest pionierem rzemiosła i innowacyjnych rozwiązań od momentu powstania w roku 1853. Dziś Tissot jest członkiem Grupy Swatch, największego na świecie producenta i dystrybutora zegarków. Od ponad 160 lat siedziba firmy znajduje się w znanym z produkcji zegarków szwajcarskim mieście Le Locle, położonym w górach Jura. Firma obecna jest w ponad 150 krajach. Opracowując nowoczesne technologie specjalnych materiałów oraz zaawansowane funkcje zegarków, Tissot nieprzerwanie pozostaje liderem na polu innowacji. Oferuje szerszy i bardziej wszechstronny niż jakakolwiek inna marka szwajcarskich zegarków wybór wysokiej jakości czasomierzy po przystępnych cenach.
Jako oficjalny chronometrażysta i partner zawodów Moto GP, Mistrzostw Świata w kolarstwie, szermierce i hokeju, firma Tissot promuje wspólny zbiór wartości sportowych: dążenie do uzyskania jak najlepszego wyniku, precyzję i zaangażowanie, jednocześnie pozostając wiernym tradycji, oferując złoto w cenie srebra.

To marka zegarków szwajcarskich rozpoznawalna na całym świecie. Do tego sukcesu przyczyniają się nie tylko projektanci oferujący nam modne rozwiązania zawsze na czasie, ale również ambasadorzy marki. To znane w mediach postaci jak choćby Danica Patrick, Tony Parker, Nicky Hayden, Barbie Xu albo ceniona aktorka Deepika Padukone. Więcej o ambasadorach marki można przeczytać na blogu poświęconym marce Tissot. Są Oni poniekąd uosobieniem marki. Wysokie ambicje, dążenie do doskonałości, osiąganie sukcesów i nieustanny rozwój, to wspólna cecha ludzi reprezentujących firmę Tissot.  
Firma Doliński Watch Service Sp. z o.o. Sp. k. jest oficjalnym,  autoryzowanym sprzedawcą detalicznym oraz serwisem zegarków Tissot w Polsce. Oficjalna strona Tissotwww.tissot.ch.

Kategorie