! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM

Zegarmistrz


Zegarmistrz
 
ZEGARMISTRZ / SERWIS ZEGARKÓW

Naprawa i serwis zegarków to nasza tradycja rodzinna, sięgająca 1973 roku. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem oraz naprawą szwajcarskich, japońskich i wielu innych zegarków. Posiadamy autoryzację na wykonywanie zaawansowanych czynności serwisowych najwięszych i najbardziej prestiżowych producentów: Omega, Longines, Tissot, Certina, Calvin Klein, Rado, Mido, Maurice Lacroix, Oris, Epos Eterna i wiele innych..
Posiadamy bogaty asortyment oryginalnych części do zegarków szwajcarskich, począwszy od pasków, bransolet, kończąc na najmniejszych częściach mechanizmu. Nasi Zegarmistrzowie są bezustannie szkoleni w szwajcarskich firmach zegarkowych, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami i dyplomami. Naprawiając zegarek w naszej firmie, mają Państwo pewność, że wszelkie prace serwisowe wykonywane są przez autoryzowany serwis posiadający obsługę certyfikowaną przez najlepszych i wiodących producentów mechanizmów na świecie.

Renowacja starych i zabytkowych zegarków

Podobnie jak wielu z Państwa, my również posiadamy sentyment do starych, często zabytkowych zegarków. Jest to poniekąd wpisane w dziedzictwo firmy Doliński Watch Service. Z ogromną przyjemnością dokonujemy renowacji starych modeli, mając świadomość jak głęboką i emocjonalną historię ze sobą niosą. Nasi specjaliści wykonają dla Państwa chromowanie starych, mosiężnych kopert, aby odzyskać dawny połysk, odnawiamy, a nawet malujemy cyferblaty. Z tarczy zostaje usunięta stara, zniszczona farba, następnie jest malowana ręcznie wedle oryginału lub życzenia Klienta. Zamiast nazwy, marki zegarka, możemy umieścić własne imię lub znak. Termin napraw starych i zabytkowych zegarków ustalany jest zawsze indywidualnie z uwagi na dostępność części zamiennych.
Po kompletnej renowacji otrzymują Państwo 24-miesięczną gwarancję na wszystkie wykonane przez nas czynności.