! Strona korzysta z plików cookies zgodnie z naszą Polityką Prywatności. ROZUMIEM
⚠️ OTWARTE! Nasze salony detaliczne są otwarte i pracują bez zmian. Zapraszamy w maseczkach!
❄ Z kodem: ZIMA kupisz TANIEJ! szczegóły →

Zegarki męskie Tissot PRX 40 205, to unikalne modele, które cechuje lekka i ergonomiczna konstrukcja, ponadczasowy styl oraz silny projekt powstały na podstawie kultowego czasomierza Tissot z roku 1978.

Zegarki Tissot PRX 40 205 inspirowane oryginałem z końca lat 70.

Każdy zegarek z kolekcji PRX 40 205 został stworzony na bazie bestsellerowego modelu z 1978 roku. Producent szwajcarskich zegarków Tissot zerwał z właściwym tamtemu okresowi konformizmem w sztuce formy zegarmistrzowskiej i zaproponował design czerpiący z kolorowej, zwariowanej i wyzwolonej mody pop-art. Tak, w 1978 roku, narodził się pierwotny projekt zegarka Tissot z subtelną kopertą, wypukłymi, a zarazem szczupłymi indeksami oraz stalową bransoletą. Obecnie Tissot produkuje modele znacznie przewyższające jakością swych przodków, wykonane i wykończone dochowując perfekcji w najmniejszych detalach.

"Innovation by Tradition" - Tissot PRX 40 205

Tissot jest mistrzem w dostosowywaniu projektów minionej epoki do czasów bieżących. Kolekcja PRX 40 205 jest niezwykłym dowodem na umiejętne wykorzystanie przez markę "wczorajszych" sukcesów do osiągania "jutrzejszych" zwycięstw. Modele ze współczesnego pokolenia rodziny PRX posiadają wszystkie, najlepsze cechy powzięte od wzorców, ale udoskonalone, tak, by dostarczały jeszcze więcej zachwytu, wygody i satysfakcji. Ta, bardzo udana interpretacja, to modne i pełne nowoczesnego, elegancko-sportowego charakteru dodatki vintage dla nieprzypadkowych mężczyzn.

Aktualnie wychodzące zegarki z kolekcji PRX 40 205 posiadają delikatne koperty o subtelnym konturze beczułkowatego kształtu "tonneau" wykończone tak, jak bransoleta, pionowym szczotkowaniem, które zmiękczają polerowane fasety. Bardzo charakterystyczny, w całości polerowany, gładki pierścień zamyka w sobie tarczę w kilku wariantach kolorystycznych i wykończeniowych, adekwatnych do reszty tekstur. Indeksy są wypukłe, a wskazówki ułożone piętrowo, by zbliżając się do wewnętrznej powierzchni szkła szafirowego, optycznie pomniejszały rozmiar koperty. Oba komponenty pokrywa świecąca w ciemności Super-LumiNova.

Zegarki kwarcowe PRX 40 205

Pod koniec lat 60. zegarmistrzostwo wynalazło technologię kwarcową zdolną do wprawiania zegarków w ruch. Nastała wczesna era zegarków kwarcowych, których patent na mechanizm Tissot, jako jedna z pierwszych marek, zaczął przekształcać oraz wprowadzać do swych, najnowszych modeli. Pierwowzór zegarków Tissot PRX 40 205 z roku 1978 także więc opatrzono mechanizmem kwarcowym. Dokładnie ten sam kierunek obierają najnowsze wydania Tissot PRX. W zegarkach z tej kolekcji odnaleźć można wysoce precyzyjny i niezawodny, szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA F06.115.

Zegarek ze zintegrowaną bransoletą Tissot PRX

Czasomierze męskie z kolekcji Tissot PRX wyróżniają się atrakcyjną konstrukcją koperty płynnie i bezpośrednio przechodzącej w bransoletę, co ponosi za sobą nie tylko walory wizualne, ale przede wszystkim praktyczne. Układ bransolety bez uszu zintegrowanej z kopertą sprawia, że zegarek idealnie przylega do nadgarstka i doskonale potrafi się do niego dopasować. Użytkownik zawdzięcza temu niesłychaną wygodę i komfort podczas jego noszenia.

1700 PLN
MARKATISSOT Klasa szczelności10 bar (100 m, 328 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe Rozmiar koperty40 mm
1700 PLN
MARKATISSOT Klasa szczelności10 bar (100 m, 328 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe Rozmiar koperty40 mm
1700 PLN
MARKATISSOT Klasa szczelności10 bar (100 m, 328 ft) Mechanizmkwarcowy (na baterię) Szkłoszafirowe Rozmiar koperty40 mm
Filtry produktów
Cena
Rodzaj produktu
Marka
Dostępność
Płeć
Styl
Bransoleta / Pasek
Rozmiar koperty
Kształt koperty
Materiał Koperty
Mechanizm
Kolor tarczy
Kolor paska
Kolor koperty / obudowy
Szkło
Wodoszczelność
Funkcje
Dane techniczne