Praca

Jesteś pozytywną osobą, poszukującą ambitnej pracy w gronie otwartych i kreatywnych ludzi?
Zapoznaj się z naszą ofertą na stanowisko Specjalisty ds. handlowych w sklepie internetowym Dolinski.pl.

Twoje zadania będą obejmowały:

● obsługę infolinii
● obsługę zleceń napraw w wewnętrznym systemie serwisowym online
● komunikację telefoniczną oraz mailową z Klientem zakupowym i serwisowym
● dobór oferty pod indywidualne potrzeby Klienta
● zamówienia internetowe

Będzie Ci do tego potrzebne:

● wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
● miłe usposobienie oraz umiejętność słuchania Klienta
● kultura osobista na najwyższym poziomie
● biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
● bardzo dobra znajomość poprawnej pisowni w języku polskim i angielskim
● obsługa popularnych aplikacji internetowych
● organizacja poczty elektronicznej i własnej przestrzeni
● doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klienta (wymagane minimum 3 lata)
● doświadczenie w branży zegarków i/lub biżuterii (preferowane)
● zainteresowanie i zaangażowanie w celu pozyskiwania wiedzy z zakresu zegarków i nowości branżowych
● dyspozycyjność od poniedziałku do soboty (niedziele wolne)

W zamian otrzymasz:

● pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
● umowę o pracę od samego początku na cały etat
● stałe wynagrodzenie
● szkolenia wstępne
● miłą atmosferę
● pyszną, darmową kawę i towarzystwo do jej wypicia

Zainteresowani? Jeśli tak, CV (z aktualnym zdjęciem) przyjmujemy na adres: praca@dolinski.pl
Do zobaczenia!

Flaga

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV  wraz z aktualnym zdjęciem + list motywacyjny) na adres praca@dolinski.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Doliński Watch Service z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Doliński Watch Service z siedzibą e Wrocławiu przy pl. Uniwersyteckim 15B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.