! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ KOMUNIKAT! Drodzy Klienci, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów stacjonarnych! szczegóły →
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA, kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! Sprawdź szczegóły →

B2B formularz

Szanujemy Państwa czas!
Wiemy jak bardzo pochłania poszukiwanie najkorzystniejszej oferty B2B. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy uelastycznić procedury związane z przedstawieniem oferty B2B na wszystkie zegarki. Wystarczy wypełnić formularz poniżej. W oparciu o Państwa potrzeby, indywidualnie dopasujemy w krótkim czasie najlepszą ofertę.

Zapytanie B2B
1 Złożenie zapytania o ofertę B2B to tylko kilka minut!
Wystarczy wypełnić formularz poniżej.
Nie odsyłamy do katalogów
2 Nie odsyłamy do obszernych katalogów.
Wyręczymy Państwa w przeglądaniu tysięcy modeli.
Odpowiedź w 24h
3 Odpowiedź w 24h.
W tym czasie przedstawimy pełną ofertę B2B.
Korzyści
4 Najlepsze korzyści!
Kompleksowy serwis, bezpłatne grawerowanie i dostawa to nasz standard.
Osobisty Doradca
5 Osobisty doradca
od początku do końca realizacji zamówienia B2B.

 

Grawerowanie na zegarkach i tabliczkach

Grawer to jedna z najchętniej wybieranych form trwałej personalizacji na zegarkach dla pracowników. Nasi Klienci usługę grawerowania diamentem techniką komputerową, otrzymują zawsze gratis. Jeśli grawer nie jest możliwy z powodu braku miejsca, wykonujemy go na eleganckich, specjalnych tabliczkach w kolorze stali lub złota w zależności od rodzaju zegarka.

Logo Państwa firmy

Oferujemy możliwość wygrawerowania logo lub innego znaku specjalnego. Aby sprawdzić czy dane logo można umieścić na wybranych zegarkach, prosimy o przesłanie pliku wektorowego .CDR .EPS lub .AI na adres grawerowanie@dolinski.pl. W odpowiedzi zwrotnej Klient otrzyma informację o możliwościach lub ewentualnych modyfikacjach grawerunku.

Opakowanie zegarków

Wszystkie zegarki pakowane są w oryginalne pudełka producentów.

Terminy realizacji

Terminy realizacji zamówień B2B oscylują zazwyczaj w granicach 7-10 dni kalendarzowych. Terminy należy zawsze potwierdzić w rozmowach z obsługą naszego sklepu. Może się bowiem zdarzyć, że producent nie będzie w danej chwili dysponował odpowiednią ilością sztuk zamawianego towaru, co może przedłużyć termin realizacji nawet do 30 dni.

Bezpłatna dostawa

Każde zamówienie B2B, przesyłane jest do Państwa bezpłatną, ubezpieczoną do wartości zamówienia przesyłką kurierską. Wysyłki realizuje dla nas firma UPS.

 

Zapraszamy do współpracy.


Wypełnij formularz B2B