! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM

Serwis podstawowy

  1. Serwis podstawowy zaczyna się od wstępnej diagnostyki zegarka przez Zegarmistrza. W pierwszej kolejności dokonywane są oględziny jego stanu i wyglądu zewnętrznego.

  2. Następnie sprawdzane są wszystkie parametry chodu, działanie przycisków, funkcji i całego układu elektronicznego w przypadku mechanizmów kwarcowych.

  3. Po zdemontowaniu bransolety i wyjęciu mechanizmu, koperta i pozostałe części trafią do urządzenia czyszczącego ultradźwiękami. Pozwala to usunąć nawet najgłębsze zabrudzenia pomiędzy ogniwami bransolety i zagłębieniach koperty.

  4. Sprawdzane są wszystkie uszczelki mające wpływ na zachowanie klasy szczelności. W przypadku mechanizmów kwarcowych wymieniana jest bateria na nową oryginalną producenta. W przypadku modeli mechanicznych, regulacja chodu i kalibracja.

  5. Na koniec wykonywany jest test szczelności w specjalnej komorze ciśnieniowej. Klient otrzymuje wydruk z wynikiem testu.

  6. Po tym zabiegu Zegarmistrz wykonuje ostateczną kontrolę jakości w celu upewnienia się, czy wszystko działa prawidłowo przed oddaniem Państwu zegarka.

Serwis podstawowy zegarków