! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ KOMUNIKAT! Drodzy Klienci, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów stacjonarnych! szczegóły →
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA, kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! Sprawdź szczegóły →

Formy płatności

Przelew na nasze konto (PKO SA)

Wpłaty należy dokonać na indywidualny numer konta, który otrzymają Państwo od nas drogą mailową po złożeniu zamówienia. Numer konta dostępny jest w zakładce Kontakt. W tytule przelewu proszę wpisać swój indywidualny numer zamówienia ID (zaczyna się od #), który otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Przedmiot zamówienia wysyłamy dzień po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Doliński Watch Service Sp z o.o. Sp. k.
pl. Uniwersytecki 15B
50-137 Wrocław
PKO SA
Nr. konta 62 1240 1994 1111 0010 5950 8675

Płatność za pobraniem

Pieniądze za zamówienie należy przekazać kurierowi w momencie dostawy, odbioru przesyłki, Kurier nie pobiera kwoty większej niż 15 000 PLN brutto. W przypadku gdy złożą Państwo zamówienie na kwotę powyżej 15 000 PLN i wybiorą tę formę płatności, resztę kwoty należy wpłacić na nasze konto firmowe podane w zakładce Kontakt (przed wysłaniem paczki).

Płatność w sklepie, karta lub gotówka

Dotyczy odbiorów osobistych w serwisie lub salonie Doliński Watch Service przy pl. Uniwersyteckim 15B we Wrocławiu lub pl. Kościuszki 13/1A również we Wrocławiu, gdzie możliwa jest płatność kartą lub gotówką w kasie przy odbiorze zamówienia.

PayPal

Karty płatnicze, kredytowe i debetowe: VISA, MASTER CARD, MAESTRO, DISCOVER, AMERICAN EXPRESS oraz płatności z kont PayPal. To łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na całym świecie. Więcej informacji →

Tpay.com

Przelewy bankowe z szybką realizacją płatności online, w tym karty płatnicze. Jeżeli liczy się czas, ta forma płatności jest dla Państwa. Po wybraniu tej formy płatności, zostaną Państwo przekierowani na stronę logowania swojego banku. Dane przekazywane są połączeniem szyfrowanym gwarantującym 100%-towe bezpieczeństwo i poufność transakcji. Przelewów można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Więcej o kanałach płatności w tpay.com na tej stronie. Godziny księgowania przelewów przez banki znajdują się w tym miejscu.
 

Płatności

Raty Santander Consumer Bank

Główny system ratalny w naszym sklepie. Na karcie każdego produktu umieściliśmy zakładkę "Raty Santander". Znajduje się w niej prosty kalkulator ratalny, który pozwoli na orientacyjne obliczenie miesięcznych płatności. Cała procedura zakupu ratalnego, została dla Państwa wygody maksymalnie uproszczona. Wszystkie formalności realizowane są przez kuriera lub online w zależności od Państwa preferencji. Szczegóły na temat procedur zakupu na raty w systemie Santander Consumer Bank opisaliśmy na stronie Raty.

Raty mBank

Płatność w systemie ratalnym mBank to wygoda, pełne bezpieczeństwo i niemal natychmiastowa decyzja w 15 minut. Kredytowanie od 300 zł do 20 000 zł. w okresach od 3 do 48 miesiący. Realizację zamówienia rozpoczniemy się dopiero wtedy, kiedy bank zaakceptuje Twój wniosek.  Więcej informacji.

Blik

To bardzo nowoczesna i wygodna opcja płatności w systemie tpay.com. Aby zapłacić Blikiem, wystarczy jako metodę płatności wybrać tpay.com. Po złożeniu zamówienia, zostaną Państwo przekierowani na stronę wyboru kanałów płatności i tam proszę wybrać Blik. Następnie należy wejść do aplikacji mobilnej swojego banku i wybrać ikonkę Blik. Na ekranie Państwa smartfona pojawi się kod, który należy wprowadzić na stronie transakcyjnej. Po wprowadzeniu, aplikacja mobilna zarząda potwierdzenia realizacji transakcji i gotowe! Więcej informacji.

 

Płać Blikiem na stronie Dolinski.pl