! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ KOMUNIKAT! Drodzy Klienci, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów stacjonarnych! szczegóły →
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA, kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! Sprawdź szczegóły →

Wymiana baterii


Wymiana baterii w zegarku
 
JAK WYGLĄDA WYMIANA BATERII W ZEGARKU?


1. Wymiana baterii zaczyna się od diagnostyki Państwa zegarka przez Zegarmistrza. W pierwszej kolejności dokonywane są oględziny jego stanu i wyglądu zewnętrznego.

2. Następnie sprawdzany jest cały układ elektroniczny i montowana nowa, oryginalna bateria / akumulator (w zależności od modelu).

3. W razie konieczności wymieniane są także wszystkie uszczelki.

4. Po wykonaniu opisywanych kroków, Zegarmistrz wykonuje test szczelności w specjalnej komorze ciśnieniowej, z której otrzymają Państwo wydruk z jego wynikiem.

5. Na zakończenie ostateczna kontrola jakości, czyli sprawdzenie wszystkich funkcji, ustawienie mechanizmu wg zaleceń producenta oraz ustawienie aktualnej godziny.

Wymiana baterii w naszym serwisie to pewność, że Państwa zegarek jest we właściwych rękach, a Klient nie traci uprawnień wynikających z gwarancji, gdy wymiana następuje w trakcie tego okresu. Nie sprzedajemy baterii do zabawek, breloczków, kluczy, pilotów itp. jak i nie prowadzimy sprzedaży samych baterii bez założenia ich w zegarku.