! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ KOMUNIKAT! Drodzy Klienci, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów stacjonarnych! szczegóły →
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA, kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! Sprawdź szczegóły →

Serwis gruntowny


Serwis gruntowny zegarków
 
ETAPY PRZYJĘCIA ZEGARKA NA SERWIS GRUNTOWNY


1. Serwis gruntowny zegarków zaczyna się od wstępnej diagnostyki Państwa zegarka przez Zegarmistrza. Sprawdzamy jego stan oraz wygląd zewnętrzny.

2. Sprawdzane są wszystkie parametry chodu, działanie przycisków, funkcji i układu mechanicznego / elektronicznego w przypadku mechanizmów kwarcowych.

3. Koperta i pozostałe części trafią do urządzenia czyszczącego ultradźwiękami. Pozwala to usunąć najgłębsze zabrudzenia pomiędzy ogniwami bransolety i zagłębieniach koperty.

4. Wymieniane są wszystkie uszczelki oraz koronka, aby zachować fabryczną szczelność. W zegarkach kwarcowych natomiast, wymieniana jest bateria na nową.

5. Wszystkie części mechanizmu (często jest to ponad 200 elementów) są demontowane. Na tym etapie wykonywana jest szczegółowa diagnostyka i dokumentacja fotograficzna.

6. Zdemontowane podzespoły mechanizmu są segregowane i umieszczane w specjalnej maszynie przeznaczonej do czyszczenia elementów mechanizmów odpowiednimi roztworami chemicznymi. Dotyczy zegarków mechanicznych.

7. Mechanizm jest składany, następnie regulowany i kalibrowany według norm poducenta.

8. Na koniec wykonywany jest test szczelności w specjalnej komorze ciśnieniowej. Klient otrzymuje wraz z zegarkiem wydruk z wynikiem i parametrami testu.

9. Po tym zabiegu Zegarmistrz wykonuje ostateczną kontrolę jakości. Sprawdza precyzję chodu i upewnia się, czy wszystko działa prawidłowo przed oddaniem Państwu zegarka.

10. Przeprowadzone przez nas w sposób gruntowny czynności serwisowe, objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Status swojego zlecenia naprawy mogą Państwo śledzić w łatwym w obsłudze systemie serwisowym, który można obsługiwać na komputerze i wszystkich urządzeniach mobilnych. Każdy Klient otrzymuje własne dane do logowania.