! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ KOMUNIKAT! Drodzy Klienci, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów stacjonarnych! szczegóły →
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA, kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! Sprawdź szczegóły →

Zapięcia do pasków

Najwyższej jakości zapięcia pasków do zegarków wykonane ze stali szlachetnej i tytanu w kolorze srebrnym, złocone żółtym lub różowym złotem albo pokryte czarną powłoką PVD. Zapięcia motylkowe sprawiają, że pasek przy naszym zegarku nie zużywa się tak szybko jak w przypadku zwykłej klamerki, dzięki specjalnemu wyprofilowaniu gładko układa się na ręce oferując wygodę w noszeniu. Najważniejszą zaletą takiego zapięcia jest bezpieczeństwo noszenia, minimalizuje rozpięcie się paska i zgubienia zegarka dzięki sprytnemu systemowi zapinania i rozpinania.

Oryginalne zapięcia do pasków Certina. Najwyższej jakości zapięcia motylkowe otwierane za pomocą przycisków lub poprzez szarpnięcie, przystosowane do oryginalnych pasków Certina. Wykonane ze stali szlachetnej w zależności od wersji w kolorze srebrnym, złocone lub pokryte powłoką PVD lub tytanu. Każde zapięcie motylkowe posiada wytłoczone/wygrawerowane logo producenta Certina.

Oryginalne zapięcia do pasków Tissot. Najwyższej jakości zapięcia motylkowe otwierane za pomocą przycisków lub poprzez szarpnięcie, przystosowane do oryginalnych pasków Tissot. Wykonane ze stali szlachetnej w zależności od wersji w kolorze srebrnym, złocone lub pokryte powłoką PVD. Każde zapięcie motylkowe posiada wytłoczone / wygrawerowane logo producenta Tissot.

Filtry produktów
Cena
Rodzaj produktu
Marka
Dostępność
Szerokość przy kopercie
Materiał
Kolor zapięcia