! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! szczegóły →

O Firmie

Rys historyczny

Historia firmy sięga 1973 roku, kiedy to Bronisław Doliński po powrocie z pierwszego szkolenia polskich zegarmistrzów w Szwajcarii otworzył profesjonalny serwis zegarków pod szyldem firmy "Jubiler", specjalizujący się w obsłudze czasomierzy wiodących marek szwajcarskich. Zatrudniając najlepszych fachowców szybko zyskał zaufanie najbardziej wymagających klientów. Kolejne kursy i szkolenia pozwalały mu na nieustanne podnoszenie kwalifikacji, co zaowocowało wysoką pozycją wśród najlepszych Zegarmistrzów w Polsce oraz sporym gronem stałych klientów.

W roku 1985 dołączył do niego jego najstarszy syn - Mariusz Doliński. Od tej pory razem zdobywali wiedzę i doświadczenie na szkoleniach organizowanych w Szwajcarii. Po roku 1989 wspólnie stworzyli firmę "Serwis Omega – Tissot", gdzie oprócz profesjonalnego serwisu, można było nabyć szwajcarskie zegarki najwyższej jakości przy fachowej pomocy i doradztwie prawdziwych Zegarmistrzów. Sprzedaż zegarków szwajcarskich powoli rozwinęła się do tego stopnia, że Bronisław Doliński wraz ze swoimi synami połączył salonik ze szwajcarskimi zegarkami i profesjonalny zakład zegarmistrzowski pod nazwą "Doliński Watch Service".

Serwis i sprzedaż

Zadowolenie klientów zapewniają najwyższej klasy produkty szwajcarskich firm zegarkowych oraz wynikająca z dziesięcioleci doświadczenia jakość obsługi. Od tej pory Zegarmistrz Wrocław kojarzy się zarówno z profesjonalnym serwisem, jak i fachowym sklepem z zegarkami. Kolejnym krokiem był sklep z zegarkami on-line pod adresem https://dolinski.pl, który pozwolił rozszerzyć ofertę saloniku prezentując całe kolekcje firm zegarkowych. Obecnie firmę prowadzi dwóch braci Dolińskich, kontynuujących dobre rzemiosło swojego ojca Bronisława Dolińskiego.

Kwalifikacje

Wysokie kwalifikacje, poparte kursami zegarmistrzowskimi w fabrykach Ronda, ETA oraz w fabryce Omega pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Bardzo duże doświadczenie pozwala na serwisowanie praktycznie każdego zegarka. Firma wyposażona jest w nowoczesne urządzenia serwisowe wymagane przy współczesnych zegarkach. Diagnostyczne aparaty Witschi, komory ciśnieniowe do sprawdzania szczelności Witschi, sprzęt czyszczący Elma i wiele innych. Stosujemy również mikroskop do oliwienia najmniejszych elementów np. wychwyt Co-Axial Omega.

Doliński obecnie

Dziś firma Doliński Watch Service to nie tylko serwis zegarków, ale także odrębny i przestronny salon sprzedaży z szeroko rozwiniętą sprzedażą internetową zarówno zegarków, jak i wszelkich akcesoriów do nich. W trosce o Państwa komfort i kontynuowanie naszych rodzinnych tradycji, dbamy również, aby nie tylko serwis dysponował odpowiednimi kwalifikacjami. Osoby, które Państwa obsługują bezpośrednio w salonie i na linii telefonicznej również bezustanie podnoszą swoje umiejętności, co jest potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami bezpośrednio od producentów naszych marek. Teraz mogą nas Państwo odwiedzić także wirtualnie: → salon   → serwis.

Gwarancja zadowolenia

Wszystkie części, narzędzia i podzespoły potrzebne do napraw sprowadzane są bezpośrednio ze Szwajcarii. Firma przyjmuje zlecenia na diagnostykę i naprawy zegarków również spoza Wrocławia. Po naprawie zegarek odsyłany jest pod wskazany adres, ubezpieczoną przesyłką kurierską. Wszystkie naprawy gruntowne otrzymują gwarancję na okres 24 miesięcy, dzięki czemu klient zawsze wychodzi od nas zadowolony co potwierdzają liczne opinie →