! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ KOMUNIKAT! Drodzy Klienci, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów stacjonarnych! szczegóły →

Referencje

Relacja (bo nie jest to zwykła transakcja handlowa) na najwyższym poziomie zarówno obsługi jak i profesjonalizmu i wiedzy. Polecam z cała odpowiedzialnością ze względu na wysokie standardy w dbałości o satysfakcję klienta.
100% PROFESJONALNIE
Kupiłem tutaj mojego wymarzonego Tissot.
Nie mam żadnych zastrzeżeń.: pełny profesjonalizm, szybki kontakt i błyskawiczna wysyłka. Zegarek bardzo solidnie zapakowany. Nie mam absolutnie żadnych uwag i zastrzeżeń. Szczerze wszystkim polecam. Jest to mój pierwszy zakup w tym sklepie, ale na pewno nie ostatni, bo mam fioła na punkcie zegarków.
Tissot, który kupiłem, jest boski. Jestem szczęśliwy. Dziękuję.
Pełen profesjonalizm, miła i kompetenta obsługa, gorąco polecam.
Dziękuję - już następnego dnia otrzymałem zamówiony zegarek Citizen - wszystko super.
Serdecznie polecam

27-02-2020r.
Zawsze mam w pamięci historię z początku lat 90-tych. Przyszedłem ze swoim Kirowem do p. Dolińskiego. Zacząłem się głupio tłumaczyć — że wiem, że u Pana to szwajcarskie, że chyba nie wypada...
P. Doliński, oddając mi reanimowany zegarek (działa do dziś) powiedział: "proszę Pana, to bardzo porządny zegarek".
Ten profesjonalizm i atmosfera obcowania z zegarmistrzowskim pięknem jest nieustannie obecna na pl. Uniwersyteckim.
Mój kochany Glycine Incursore musiał "udać się" do serwisu z powodu problemów z wahnikiem. Wysłany 24 stycznia a wrócił 31 stycznia!! Szybko i sprawnie. Oczywiście naprawiony (gwarancja) i wyregulowany.
Polecam.
Zapewne kolejny zegarek kupię w dolinski.pl :)
Witam. Przed chwilą odebrałem przesyłkę ze sklepu Doliński. Wszystko w najlepszym porządku jak zawsze/mój drugi zakup zegarka/ teraz Oris Big Crown ProPilot wcześniej Glycine. Sklep godny zaufania szybko, a co najważniejsze towar- zegarki zgodne z ofertą nowe oryginalnie zapakowane i co jest Nie bez znaczenia w pełni sprawne. Mój Oris-nowy kupiony u konkurencji uszkodzony od nowości nie byłem tego do końca świadomy, ponieważ był to mój pierwszy zegarek z mechanizmem Sellita SW220-1 teraz kiedy odebrałem Orisa od Dolińskiego jestem tego pewien na 100%, ponieważ ma taki sam mechanizm. Wygląda więc na to, że u konkurencji / na razie nie napiszę jakiej - zegarek jest w serwisie / przed wysyłką nie sprawdzają stanu technicznego co u Dolińskiego jest myślę Nie do pomyślenia.
Polecam sklep i na pewno wrócę po następny zagarek?


Pełny profesjonalizm, polecam
Bardzo szybki i sprawny serwis: 1 dzień!
Błyskawiczna obsługa, super kontakt. Polecam!