! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ SALONY JUŻ OTWARTE! Zapraszamy w maseczkach i rękawiczkach ochronnych. Dziękujemy za zrozumienie.

Referencje

Już dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym zachowaniem - jestem bardzo, bardzo zadowolony z transakcji i eleganckiej obsługi. Na pewno wrócę tutaj przy pierwszej lepszej okazji. Dziękuję i pozdrawiam.
No tak szybkiego ogarnięcia sprawy to się nie spodziewałem. Polecam z czystym sumieniem.
Kupiłem pierwszy zegarek 5 lat temu. W bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Teraz oddałem ten zegarek do generalnego przeglądu - mechanizm automatyczny. Po dokonaniu przeglądu i polerowania koperty otrzymałem na maila komplet zdjęć z kolejnych etapów pracy zegarmistrza! Do pełni szczęści mojego i Ich kupiłem nowy zegarek z super rabatem! Dziękuję, pozdrawiam i polecam bardzo! Mam nadzieję, na autoryzacje kolejnych marek premium.
Profesjonalizm
Ordered a Citizen Promaster Limited Edition NY0087-13EE from their site and was very pleased with the service. Already shipped out with UPS less than 2 hours after placing my order, arrived precisely on the date as advertised. All the original packaging, paperwork (filled in and stamped warranty card) and a complimentary carry bag was provided. Watch runs great out of the box (+10s/day on the timegrapher), and all at a price which is 70 euro less than other European webshops. Would full-heartedly recommend this seller.
Pierwszy raz zamówiłem zegarek przez internet, miałem obawy, ale zostałem naprawdę miło zaskoczony zegarek super, kontakt i wysyłka ekspresowo, jeśli naprawdę ktoś coś potrzebuje naprawdę, zachęcam z korzystania z tej firmy, POLECAM.
DZIĘKUJĘ za wszystko P. J.
Bardzo sprawna wysyłka, zegarek został bardzo dobrze zabezpieczony. Sam zegarek jest wspaniały. Polecam.
Bardzo sprawna obsługa. Atrakcyjna cena. Pomocna i miła pani od usługi grawerowania. Mam nadzieję na dalszą współpracę. Pozdrawiam i polecam.
Po raz pierwszy skorzystałam z usług, ale już mogę powiedzieć, że jest to firma godna polecenia. Profesjonalna obsługa przez telefon pomogła w wyborze właściwego produktu. Wczoraj produkt zamówiony a dzisiaj otrzymałam informacje o jego wysyłce.
Kiedy szukam zegarka, zaczynam od Dolińskiego. Duży wybór, dobre opisy, atrakcyjne ceny, i najważniejsze - człowiek po drugiej stronie. Raz niepotrzebnie zamówiłem dewizkę do zegarka kieszonkowego, z którym już taka była w komplecie, na co Sprzedający zwrócił mi uwagę. Drugi raz trzeba było długo czekać na zegarek z bransoletą, i wtedy zaoferowano mi ten sam model na pasku szybciej, a bransoletę później. Tym bardziej więc "Kiedy szukam zegarka, zaczynam od Dolińskiego". ;-)
Dodaj swój wpis