! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM

Referencje

Obsługa rewelacja
Polecam.
Rewelacja pod każdym względem! Mimo okresu przedświątecznego profesjonalna, szybka i rzeczowa obsługa... dostawa w niecałe 24h, pełna informacja i wsparcie! Nie mówiąc już o samym zegarku, który przerósł oczekiwania. :)
Pragnę podziekować serwisowi firmy Doliński. Zegarek Frederique Constant oddałem najpierw do serwisu,który jest,a może był firmowym serwisem Frederique Constant - przegląd generelny po kilku latach.Po powrocie mój zegarek spóźniał sie 10 sek. na dobę co mieści się w normach fabrycznych FC ale nakręcenie go wymagało sporej siły,po pięciu obrotach trudno było dalej kręcic koronką.Jest to automat ale mam wiecej niż jeden zegarek więc "startowe" nakrecenie jest od czasu do czasu konieczne. Mogłem go odesłać z powrotem,jednak sie nie odważyłem i zadzwoniłem do serwisu Doliński, pan Karol Doliński stwierdził, że to co opisuje to kwestia regulacji, rzecz do zrobienia i powinno być lepiej. Wysłałem zegarek, który po tygodniu wrócił. Nakręcanie bez problemu nawet 15 razy co według strony Frederique Constant zapewnia całkowity naciąg. W korespondencji serwisowej prosiłem o to by zegarek troche się spieszył i robi to: 3-4 sek. na dobę, róznica wynika jak sądzę ze sposobu nastawienia - trudno niekiedy trafić w punkt i ze sposobu i czasu noszenia - automat w zalezności od trybu życia właściciela nakreca napęd bardziej lub mniej, poza tym temperatura i inne czynniki.
Podsumowując regulacja została przeprowadzona profesjonalnie i szybko. Zegarek chodzi tak jak zegarek tej klasy powinien. Podoba mi się rejestracja do serwisu Doliński i możliwość wymiany uwag z osobą prowadzacą naprawę online.Pod rozwagę pozostawiam umieszczenie po naprawie protokołu kontroli serwisowej zegarka na koncie serwisowym właściciela sprzetu.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Świeta i Nowy Rok.

P.S. Po dwóch tygodniach 2sek. na dobę jak chronometr.
Zegarka używam od ok. miesiąca. Jedyne co mogę zrobić to go polecić. Wszystkie opisane funkcje sprawują się świetnie, najbardziej podoba mi się Radio-Controlled. Zegarek wygląda w realu lepiej jak na zdjęciach.
super zapakowane,polecam
Zamówiony zegarek dotarł do mnie dość szybko. Jestem zadowolony z zakupu. Szkoda, że przed wysyłką zegarek nie został prawidłowo nastawiony w zakresie wskazywania faz księżyca, ale na podstawie instrukcji ściągniętej z internetu poradziłem sobie. Z instrukcji wynika, że zegarek jest wykonywany w wersjach z zakręcaną koronką lub koronką nie zakręcaną. Mój nie ma zakręcanej koronki, dlatego zastanawiam się czy są modele na rynki "lepsze i gorsze" a sklepy internetowe tego nie ujawniają.
Profesjonalnie i terminowo
Kupiłem łącznie 2 zegarki z darmowym grawerunkiem. Zamówienie złożyłem poprzez stronę internetową z osobistym odbiorem. Strona jest bardzo przyjazna, posiada liczne funkcje selekcji i działa szybko, oceniam na 5. Grawerunek został wykonany starannie. Do odbioru zegarki zostały przygotowane, wyregulowane, w oryginalnych firmowych opakowaniach i torebkach. Dodam do tego uprzejmą i kompetentną obsługę. Polecam i daję 5 gwiazdek.
Polecam sklep, świetna obsługa. Wszystko zgodne z zamówieniem.
Dodaj swój wpis