! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM

Referencje

Zawsze mam w pamięci historię z początku lat 90-tych. Przyszedłem ze swoim Kirowem do p. Dolińskiego. Zacząłem się głupio tłumaczyć — że wiem, że u Pana to szwajcarskie, że chyba nie wypada...
P. Doliński, oddając mi reanimowany zegarek (działa do dziś) powiedział: "proszę Pana, to bardzo porządny zegarek".
Ten profesjonalizm i atmosfera obcowania z zegarmistrzowskim pięknem jest nieustannie obecna na pl. Uniwersyteckim.
Mój kochany Glycine Incursore musiał "udać się" do serwisu z powodu problemów z wahnikiem. Wysłany 24 stycznia a wrócił 31 stycznia!! Szybko i sprawnie. Oczywiście naprawiony (gwarancja) i wyregulowany.
Polecam.
Zapewne kolejny zegarek kupię w dolinski.pl :)
Witam. Przed chwilą odebrałem przesyłkę ze sklepu Doliński. Wszystko w najlepszym porządku jak zawsze/mój drugi zakup zegarka/ teraz Oris Big Crown ProPilot wcześniej Glycine. Sklep godny zaufania szybko, a co najważniejsze towar- zegarki zgodne z ofertą nowe oryginalnie zapakowane i co jest Nie bez znaczenia w pełni sprawne. Mój Oris-nowy kupiony u konkurencji uszkodzony od nowości nie byłem tego do końca świadomy, ponieważ był to mój pierwszy zegarek z mechanizmem Sellita SW220-1 teraz kiedy odebrałem Orisa od Dolińskiego jestem tego pewien na 100%, ponieważ ma taki sam mechanizm. Wygląda więc na to, że u konkurencji / na razie nie napiszę jakiej - zegarek jest w serwisie / przed wysyłką nie sprawdzają stanu technicznego co u Dolińskiego jest myślę Nie do pomyślenia.
Polecam sklep i na pewno wrócę po następny zagarek?


Pełny profesjonalizm, polecam
Bardzo szybki i sprawny serwis: 1 dzień!
Błyskawiczna obsługa, super kontakt. Polecam!
Obsługa rewelacja
Polecam.
Rewelacja pod każdym względem! Mimo okresu przedświątecznego profesjonalna, szybka i rzeczowa obsługa... dostawa w niecałe 24h, pełna informacja i wsparcie! Nie mówiąc już o samym zegarku, który przerósł oczekiwania. :)
Pragnę podziekować serwisowi firmy Doliński. Zegarek Frederique Constant oddałem najpierw do serwisu,który jest,a może był firmowym serwisem Frederique Constant - przegląd generelny po kilku latach.Po powrocie mój zegarek spóźniał sie 10 sek. na dobę co mieści się w normach fabrycznych FC ale nakręcenie go wymagało sporej siły,po pięciu obrotach trudno było dalej kręcic koronką.Jest to automat ale mam wiecej niż jeden zegarek więc "startowe" nakrecenie jest od czasu do czasu konieczne. Mogłem go odesłać z powrotem,jednak sie nie odważyłem i zadzwoniłem do serwisu Doliński, pan Karol Doliński stwierdził, że to co opisuje to kwestia regulacji, rzecz do zrobienia i powinno być lepiej. Wysłałem zegarek, który po tygodniu wrócił. Nakręcanie bez problemu nawet 15 razy co według strony Frederique Constant zapewnia całkowity naciąg. W korespondencji serwisowej prosiłem o to by zegarek troche się spieszył i robi to: 3-4 sek. na dobę, róznica wynika jak sądzę ze sposobu nastawienia - trudno niekiedy trafić w punkt i ze sposobu i czasu noszenia - automat w zalezności od trybu życia właściciela nakreca napęd bardziej lub mniej, poza tym temperatura i inne czynniki.
Podsumowując regulacja została przeprowadzona profesjonalnie i szybko. Zegarek chodzi tak jak zegarek tej klasy powinien. Podoba mi się rejestracja do serwisu Doliński i możliwość wymiany uwag z osobą prowadzacą naprawę online.Pod rozwagę pozostawiam umieszczenie po naprawie protokołu kontroli serwisowej zegarka na koncie serwisowym właściciela sprzetu.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Świeta i Nowy Rok.

P.S. Po dwóch tygodniach 2sek. na dobę jak chronometr.
Zegarka używam od ok. miesiąca. Jedyne co mogę zrobić to go polecić. Wszystkie opisane funkcje sprawują się świetnie, najbardziej podoba mi się Radio-Controlled. Zegarek wygląda w realu lepiej jak na zdjęciach.
Dodaj swój wpis