Bony upominkowe Bony upominkowe

Filtr produktów Filtr produktów

Płatności Płatności

  

1948 Legacy

Zegarki Eterna

Męskie zegareki Eterna 1948 Legacy z kolekcji Eterna Classic. Prawdziwe klasyki osiągnęły trwałe znaczenie ze względu na ich technologiczne osiągnięcia i dystyngowany wygląd. Model Eterna 1948 Legacy Big Date nawiązuje do modeli pierwszych zegarków Eterny, w których wachnik obracał się na łożyskach kulkowych. Z jego konstrukcją i eleganckimi proporcjami, zakrzywiony mechanizm automatyczny, to pozostałość zgodna z oryginałem w niewyobrażalnie piękny sposób.

Od 1948 roku, szwajcarski mechanizm automatyczny skorzystał z dużego postępu technicznego opracowanego i wdrożonego przez Eternę: łożysko kulkowe wspomaga ruch obrotowy wachnika. Dzisiejsze ożywienie modelu Eterna 1948 Legacy w wymiarach zaktualizowanej wersji zachowuje technologiczną pomysłowość i ogólną doskonałości oryginału. Współczesna klasyka sama w sobie, jej zgrabne kontury i niezwykle podwinięta koperta wróciły zasadniczo niezmienione.

W tej eleganckiej i niesamowitej kolekcji znajdą Państwo modele klasyczne z dużym datownikiem Eterna 1948 Legacy Big Date, wersje z małym sekundnikiem umieszczonym na godzinie 9 Eterna 1948 Legacy Small Second oraz zegarki ze standardowym datownikiem Eterna 1948 Legacy Date. Zegarki Eterna 1948 Legacy Big Date oraz Eterna 1948 Legacy Small Second zostały wyposażone w manufakturowe, ekskluzywne mechanizmy Eterny kaliber 3030 z rezerwą chodu 48 godzin oraz 3903A o rezerwie chodu aż 68 godzin.

Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »