! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ KOMUNIKAT! Drodzy Klienci, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów stacjonarnych! szczegóły →
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA, kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! Sprawdź szczegóły →

Diesel

Marka DIESEL to ceniony amerykański producent zegarków i akcesoriów dostępnych na całym świecie. Wyróżnia się przede wszystkim niebanalnym wzornictwem, eksponowanym w każdym produkcie oraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. W Polsce zyskała sobie miano marki dla indywidualistów. Niebalane kształty i rozwiązania często odbiegają od tego co uznajemy za klasyczne. To ogromna zaleta, zwłaszcza wśród asortymentu zegarków. Ich design, kolorystyka, a nawet rozmiary, na nowo kształtują pojęcie modnego i oryginalnego zegarka. Wyposażone w precyzyjny mechanizm kwarcowy, będą nieodłącznym partnerem na długie lata użytkowania.

W szerokiej i barwnej kolekcji znajdziemy zegarki damskie jak i zegarki męskie DIESEL. Stworzone z myślą o ludziach preferujących nieszablonową modę, styl ubierania, ceniących indywidualność i nowoczesne trendy.

Jeśli nie wiesz gdzie kupić zegarek Diesel, jesteś we właściwym miejscu. Firma Doliński Watch Service (dolinski.pl) jest autoryzowanym partnerem marki Diesel w Polsce. Dzięku temu masz pewność, że otrzymasz oryginalny zegarek Diesel z pełną dokumentacją jaką załącza producent, oryginalnym opakowaniem i ważną, międzynarodową gwarancją.

Brak produktów w tej sekcji

Filtry produktów
Dostępność