! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM

DS Powermatic 80

Certina DS Powermatic 80 - Tradycja, styl i innowacyjna moc. Charakteryzujący się ponadprzeciętną, 80-godzinną rezerwą chodu mechanizm pracujący w nowym modelu CERTINA DS, to dowód na nieprzerwane dążenie szwajcarskiej marki do doskonałości. Wzornictwo zegarka łączy elementy nawiązujące do wczesnych lat działalności CERTINA, z osiągnięciami najnowszych technologii w mechanicznym zegarmistrzostwie oraz ze współczesnymi standardami takimi jak przykładowo przeszklony dekiel koperty. Nowy DS splata to co najlepsze w zegarmistrzostwie przeszłości i teraźniejszości.

Nowy, potężny mechanizm ETA Powermatic 80 pracujący w sercu najświeższego modelu z linii CERTINA DS to duże osiągnięcie współczesnej sztuki zegarmistrzowskiej. Wyjątkowa, 80-godzinna rezerwa chodu oznacza, że nowy DS odłożony na półkę, przez trzy kolejne dni będzie nieustannie i dokładnie odmierzał czas aż do powrotu do pracy. Nowy DS to elegancja, precyzja, uniwersalność i wyjątkowy mechanizm zamknięte w pięknej, subtelnie sportowej, klasycznej 40 mm kopercie ze stali szlachetnej 316L ze szczotkowanymi uszami i polerowanym pierścieniem lunety. Przeszklony dekiel pozwala miłośnikom wyrafinowanego zegarmistrzostwa podziwiać wyjątkowy mechanizm z czarnym wahnikiem ozdobionym oryginalnym logo CERTINA z żółwikiem.
Zaokrąglone szafirowe szkło zegarka z powłoką antyrefleksyjną chroni antracytową, delikatnie wklęsłą tarczę udekorowaną klasycznym logo marki z podwójnym C. Ten sam tradycyjny znak handlowy wieńczy koronkę zegarka. Niklowane wskazówki oraz indeksy wykończono substancją Superluminova. To gwarancja doskonałej czytelności wskazań czasomierza. Model DS tak samo jak inne zegarki w kolekcji szwajcarskiej marki wyposażono w system zabezpieczeń CERTINA DS Concept. To dzięki niemu zegarek jest wodoszczelny do 100 metrów (10 barów). Pasek zegarka z brązowej skóry wyposażono w zapięcie motylkowe z podwójnym przyciskiem. Dostępna jest także wersja zegarka z czarną tarczą i bransoletą z pięciu rzędów naprzemiennie szczotkowanych i polerowanych ogniw ze stali szlachetnej.

Brak produktów w tej sekcji

Filtry produktów
Dostępność