! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ KOMUNIKAT! Drodzy Klienci, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów stacjonarnych! szczegóły →
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA, kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! Sprawdź szczegóły →

Charles BowTie - nowa marka w Polsce!

10/02/2020
Charles BowTie - nowa marka zegarków w Polsce!

Jako pierwsi w Polsce mamy przyjemność zaprezentować niezwykłą markę zegarków zajmującą modowy sektor produktów ekskluzywnych. CHARLES BOWTIE — to zegarki stworzone z pasji do mody i zamiłowania do świata współczesnego zegarmistrzostwa.

Charles BowTie logo

Zegarki Charles BowTie to coś więcej niż tylko przedmiot modowy. To ponadczasowe urządzenie do wyrażanie siebie, swoich emocji, nastroju i własnego, indywidualnego stylu. Zabawa kolorami, trendy czy atrakcyjne wzornictwo nie przyćmiły tego, co w zegarkach jest szczególnie ważne — jakości. Każdy model Charles BowTie wykonano z najwyższej jakości stali szlachetnej, tarcze przykryto utwardzanym szkłem mineralnym, natomiast miejsce na mechanizm zajęła bardzo znana ze swej jakości i precyzji, szwajcarska Ronda zasilana baterią.

Charles BowTie

Charles BowTie to jeden z najbardziej oryginalnych zegarków na rynku dóbr luksusowych, w przystępnej cenie (390 zł) reprezentujący Swiss Design, British Spirit, Pop Vintage i Vibrant Colours. Na szczególną uwagę zasługuje pierwsza kolekcja, jaką wprowadziliśmy do swojej oferty: Roundel. Sprzedawana jest z dodatkowym paskiem typu NATO, muszką, warunkami gwarancji oraz instrukcją. Całość zamknięta jest w oryginalnym kolorowym opakowaniu na styl książki, które na odwrocie zawiera zdjęcia pozostałych modeli. Idealna podpowiedź dla kolejnych stylizacji na każdy dzień i okazję.

Charles BowTie

 

Zegarki Charles BowTie
Komentarze

Brak wpisów