Klamerka Maurice Lacroix ML500-000032 20 mm 20 mm
- Produkt
- Opis
- Specyfikacja
- Dopasowane
- Opinie
Oryginalna klamerka Maurice Lacroix ML500-000032 o szerokości 20 mm. Ze względu na szeroką część, która jest zapinana w szerokich, prostokątnych otworach w pasku, klamerka pasuje wyłącznie do gumowych, kauczukowych pasków Maurice Lacroix. Wykonana ze stali szlachetnej z logo Maurice Lacroix, które jest synonimem najwyższej jakości i elegancji.
Marka zegarka. Wszystkie oferowane zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji – posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis każdej marki. Gwarantujemy oryginalność produktów oraz pełne wsparcie serwisowe – zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne – w naszych salonach i sklepie dolinski.pl.
Kraj pochodzenia wskazuje, z jakiego kraju wywodzi się dana marka i jej tradycja zegarmistrzowska.
Dominujący kolor zapięcia lub sprzączki paska. Barwa może być dopasowana do koperty zegarka lub stanowić kontrastowy akcent stylistyczny.
Rodzaj materiału, z którego wykonano sprzączkę lub klamerkę paska – najczęściej stal szlachetna, tytan, ceramika lub tworzywo.
Szerokość wewnętrzna sprzączki, zapięcia lub klamerki paska – podawana w milimetrach. Wartość ta musi odpowiadać końcówce paska, aby zapewnić prawidłowe dopasowanie.
Podmiot odpowiedzialny w UE to firma, która odpowiada za wprowadzenie produktu na rynek Unii Europejskiej. Zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2023/988 musi ona zapewnić, że produkt spełnia wymagania bezpieczeństwa oraz normy obowiązujące w UE.
Nie znaleziono opinii



