Z kodem PREZENT teraz do -20% w koszyku! SPRAWDŹ

Pasek Tissot T610039968 biały 16 mm

T610039968

Teraz do 20 lub 10 rat 0% RRSO 0% i pierwszą spłatą za 3 miesiące!

Promocja wygasa za:

WARTO WIEDZIEĆ Gdy produkt nie jest dostępny 24h, lecz na zamówienie, realizacja może potrwać do 4 tygodni. Nie masz pewności, czy produkt pasuje do Twojego zegarka? Skontaktuj się z nami przed zakupem.

Oryginalny biały pasek Tissot do damskich zegarków z zapięciem motylkowym. Elegancki wzór alligatora i subtelne białe przeszycie.

210 PLN
Wysyłka 24h
+
Do schowka Zapytaj
Dostawa
0 PLN od 299 PLN
w salonie 0 PLN
Twoje korzyści
Raty 0% online
Lokalizacja
Płatności
  • Produkt
  • Opis

  • Specyfikacja

  • Opinie

Opis

Biały pasek Tissot T610039968 o delikatnym, eleganckim charakterze, stworzony jako oryginalny element do damskich zegarków Tissot, w których stosowane jest fabryczne zapięcie motylkowe. Jego wygląd i konstrukcja zostały zaprojektowane tak, aby subtelnie uzupełniać kopertę zegarka, bez przytłaczania całości formą czy kolorem.

Powierzchnia paska wykończona jest tłoczonym wzorem alligatora, który nadaje mu klasyczny, biżuteryjny styl. Biała skóra została przeszyta białą nicią, dzięki czemu całość zachowuje spójny i lekki wizualnie efekt. To rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się w zegarkach damskich, gdzie liczy się elegancja i czystość formy.

Szerokość mocowania wynosi 16 mm, a konstrukcja paska jest przystosowana wyłącznie do oryginalnego zapięcia motylkowego Tissot. Nie jest to pasek do klasycznej sprzączki. Model ten dedykowany jest m.in. do zegarków Tissot Ballade Lady T108208 oraz innych damskich modeli korzystających z tego samego typu zapięcia.

To propozycja dla osób, które chcą zachować fabryczny charakter zegarka i jednocześnie odświeżyć jego wygląd, sięgając po jasny, elegancki pasek zgodny z oryginalną specyfikacją producenta.

Specyfikacja

Marka
Tissot
Szerokość paska
16 mm
Szerokość przy klamerce
14 mm
Długość części paska z dziurkami
105 mm
Długość części paska z klamerką
65 mm
Materiał
  • skóra naturalna
Wzór
aligator
Kolor paska
 biały
Teleskopy
  • nie
Pozostałe
Podmiot odpowiedzialny
The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o. 02-674 Warszawa ul. Marynarska 15 customer.service@swatchgroup.com
Znajdź podobne wg. dostępności
Opinie Tissot T610039968

Nie znaleziono opinii

Mogą Cię zainteresować
  • Podobne
  • Moje przeglądane
 
 
Szybka dostawa od 0 PLN

Nasze paczki są ubezpieczone do wartości zakupu

Autoryzowany sklep i serwis

100% pewności i bezpieczeństwa zakupu oryginalnych produktów

Darmowe zwroty do 30 dni

Szybko i bez zbędnych formalności do paczkomatu