Z kodem WIOSNA teraz do -20% w koszyku! SPRAWDŹ
Męski zegarek z diamentami Longines na bransolecie
Zegarek męski Longines Elegant Gent L4.910.4.79.6
‍11 500‍ 

Zegarek męski Longines Elegant Gent L4.910.4.79.6

L49104796

WARTO WIEDZIEĆ Kupując w naszym sklepie masz gwarancję kompleksowej obsługi. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą oraz serwisem marki Longines.

srebrna
+
Kalkulator rat 0%
Do schowka Zapytaj
Dostawa
Twoje korzyści
Raty 0% online
Lokalizacja
Płatności
  • Produkt
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
Opis

Dopracowany do perfekcji, a jednocześnie zaskakująco powściągliwy w formie – ten zegarek męski z diamentami Longines Elegant Gent L4.910.4.79.6 to jedna z najbardziej wyrafinowanych propozycji w kolekcji Longines Elegant. Model o średnicy 39 mm łączy w sobie klasyczne proporcje i nowoczesną elegancję, która sprawdza się idealnie jako uzupełnienie stylizacji biznesowej i wieczorowej. Diamentowe indeksy osadzone na głęboko srebrnej, paskowanej tarczy działają jak punkt świetlny – ledwie zauważalny w cieniu, ale zjawiskowy, gdy tylko padnie na niego światło.

W zegarku zastosowano szwajcarski mechanizm automatyczny Longines L888, widoczny przez transparentny dekiel ze szkła szafirowego. Kaliber pracuje z częstotliwością 25 200 wahnięć na godzinę i oferuje 72 godziny rezerwy chodu, a krzemowa sprężyna balansu zwiększa jego odporność na pole magnetyczne oraz zużycie. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej i zestawiona z dopasowaną bransoletą o naprzemiennym wykończeniu satynowym i polerowanym – ten detal konstrukcyjny zapewnia doskonały komfort noszenia, a jednocześnie podkreśla jakość wykonania w każdym calu.

Zegarek automatyczny Longines L4.910.4.79.6 na bransolecie to wybór dla mężczyzn, którzy cenią szlachetne rzemiosło, a zarazem nie potrzebują ekstrawagancji, by pokazać swoją klasę. To model stworzony dla tych, którzy nie szukają kompromisów – ani pod względem jakości mechanizmu, ani stylu. Zamiast narzucać się otoczeniu, po prostu jest – obecny, mocny, świadomy.

Specyfikacja
Marka
Longines
Płeć
  • męski
Styl
  • klasyczne
Kraj pochodzenia
Szwajcaria
Wymiary
Rozmiar koperty
39.00 mm
Rozstaw uszu koperty
20 mm
Grubość koperty
8.60 mm
Koperta
Kształt
okrągły
Materiał
stal szlachetna
Szkło
szafirowe
Wodoszczelność
30 metrów
Kolor
 srebrny, stalowy
Tarcza
Indeksy
  • kamienie
Kolor
 srebrny, stalowy
Pasek / Bransoleta
Rodzaj
bransoleta stalowa
Zapięcie
motylkowe na 2 przyciski
Mocowanie
standardowe
Kolor
 srebrny, stalowy
Mechanizm
Typ
automatyczny
Model
ETA A31.L01 (72h, 25200/h, 21j)
Kaliber
L888
Funkcje
  • datownik
Pozostałe
Waga
99 g
Dane techniczne
  • diamenty / kryształki ,
  • przeszklony dekiel
Informacje dodatkowe
tarcza wysadzana 13 brylantami Top Wesselton VS-SI, o łącznej masie 0.032 karata
Gwarancja
5 lat, międzynarodowa
Podmiot odpowiedzialny
The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o. 02-674 Warszawa ul. Marynarska 15 customer.service@swatchgroup.com
Opinie Longines L49104796

Nie znaleziono opinii

Mogą Cię zainteresować

  • Proponowane
  • Wyprzedaż