! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ KOMUNIKAT! Drodzy Klienci, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów stacjonarnych! szczegóły →
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA, kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! Sprawdź szczegóły →

LONGINES HydroConquest Ceramic khaki - zielony

12/02/2020
Longines HydroConquest zielony

LONGINES wzbogaca bestsellerową kolekcję HydroConquest o nową wersję kolorystyczną — khaki / zieloną z gumowym paskiem i bransoletą stalową z przedłużeniem do nurkowania. Zegarki występują w dwóch rozmiarach 41 mm oraz 43 mm.

Longines HydroConquest Khaki / Green / Zielony

Longines HydroConquest Khaki

Zegarki Longines HydroConquest uważane są za jedne z najbardziej prestiżowych w segmencie modeli typu diver. Solidne wykonanie wykończono z dbałością o najmniejsze nawet detale jak choćby specjalny system wymiany pasków.

Longines Green

Longines Khaki

Teraz wystarczy nacisnąć jeden przycisk przy uszach koperty, aby z łatwością samemu wymienić pasek lub bransoletę. To nowe rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy swojego HydroConquesta eksploatują w warunkach głębinowych.

Longines L37824066

LONGINES HydroConquest Automatic

Jak na prawdziwego nurka przystało, nowe modele posiadają oczywiście wszystkie funkcje, których można oczekiwać od współczesnego divera: klasa szczelności do 300 m, odporne na zarysowania szafirowe szkło, jak również imponujący automatyczny mechanizm kaliber Longines L888, który oferuje 64 godziny rezerwy mocy.

LONGINES HydroConquest Khaki Ceramic

Dostępność nowych, zielonych modeli LONGINES HydroConquest: przełom marzec/kwiecień 2020.

 

LONGINES / NOWOŚCI
Komentarze

Brak wpisów