Sportowe newsy od Tissot

Czerwiec 6, 2018

MotoGP Mugello Włochy

Jorge Lorenzo wygrywa swój pierwszy wyścig w teamie Ducati i zdobywa Grand Prix Włoch w Mugello.

Tissot Jorge Lorenzo

Zobacz zegarek Tissot Jorge Lorenzo T115.417.37.061.01 →

Finały NBA

Golden State Warriors prowadzą 2:0 w finałach NBA rozgrywanych w systemie „best-of-seven”. Stephen Curry ustanowił nowy rekord finałów NBA zaliczając aż dziewięć rzutów za trzy punkty. Warriors i Cleveland Cavaliers walczą o tytuł czwarty sezon z rzędu. Golden State Warriors potrzebują jeszcze dwóch zwycięstw aby sięgnąć po mistrzostwo ligi.

Tissot NBA Warriors i Cleveland Cavaliers

Cała kolekcja zegarków Tissot poświęcona NBA →

Finał Rugby – TOP 14

Castres Olympique pokonał Montpellier 29:13 wygrywając finał TOP 14 w Paryżu. Top 14 to francuska, najstarsza liga rugby na świecie. Założona została w 1892 r., a jej rozgrywki trwają do dnia dzisiejszego z przerwami spowodowanymi wybuchem I i II wojny światowej.

Zegarek Tissot PRC 200 RBS 6 Nations Chronograph T055.417.17.017.01 →

Tissot Castres Olympique pokonał Montpellier

Criterium Du Dauphine

Criterium du Dauphine rozpoczęło się 3-ego czerwca od prologu ze startem i metą w Valence. Michał Kwiatkowski „Kwiato” z Teamu Sky ukończył wyścig na pierwszym miejscu uzyskując żółtą koszulkę lidera. Z kolei Daryl Impey (Mitchelton – Scott) wygrał pierwszy etap Critérium du Dauphiné, który odbył się 4-ego czerwca na trasie z Valence do Saint-Just-Saint-Rambert o długości 179 kilometrów. Liderem pozostał jednak nadal zwycięzca prologu Michał Kwiatkowski (Team Sky).

Tissot Criterium du Dauphine

Sezon rowerowy na pełnych obrotach

Pozostał jeszcze miesiąc do Tour de France, a sezon rowerowy już dostarcza nam wielkich emocji. Zarówno Tour de Suisse jak i Criterium du Dauphine mają miejsce jeszcze w tym tygodniu.