! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. OK ROZUMIEM
⚠️ KOMUNIKAT! Drodzy Klienci, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów stacjonarnych! szczegóły →
⌚ Z kodem rabatowym: WIOSNA, kupisz wymarzony zegarek jeszcze TANIEJ! Sprawdź szczegóły →

Tissot partnerem kolejnego wielkiego wyścigu kolarskiego! Porozumienie z Giro d’Italia

25/02/2020
TISSOT Giro d’Italia

Tissot, lider w sektorze tradycyjnego szwajcarskiego zegarmistrzostwa został partnerem i Oficjalnym Chronometrażystą słynnego wyścigu kolarskiego Giro d’Italia. Tissot Giro d’Italia, zawarte porozumienie jest naturalnym krokiem na drodze rozwoju Tissot, bo marka współpracuje już z dwoma innymi wielkimi wyścigami kolarskimi – Tour de France i La Vuelta.

TISSOT Giro d’Italia

Dzięki podpisanej umowie Tissot skompletował kolarskie „Grand Tours”, czyli został pierwszym w historii Oficjalnym Chronometrażystą trzech najbardziej prestiżowych wyścigów odbywających się w cyklu 2020 UCI World Tour. Dzięki powrotowi do Tour de France i La Vuelta w 2016 roku, a także zaangażowaniu w wyścig Deutschland Tour, marka jest obecnie partnerem głównych wydarzeń organizowanych przez A.S.O. (Amaury Sport Organisation).

Tegoroczne Giro d’Italia rozpocznie się 9 maja w Budapeszcie od indywidualnej jazdy na czas. Trasa wyścigu będzie przebiegać przez Sycylię, następnie wzdłuż wschodniego wybrzeża Włoch i zakończy się 31 maja 2020 roku na Piazza del Duomo w Mediolanie, gdzie odbędzie się kolejna indywidualna jazda na czas.

François Thiébaud, Prezydent Tissot, wyjaśnia: „Tissot z dumą został partnerem i Oficjalnym Chronometrażystą Giro d’Italia. Po raz pierwszy w świecie kolarskim jedna marka zegarmistrzowska jest światowym partnerem najważniejszych wydarzeń tej dyscypliny sportu! Pozyskanie Tissot do współpracy przy wielkich imprezach, takich jak Giro, pozwała połączyć piękno i wydajność produktów z emocjonalnymi wartościami obecnymi w sporcie dzięki osiągnięciom indywidualnym i zespołowym. Prowadzenie dokładnego chronometrażu potwierdza także precyzję naszych zegarków. Dzięki temu zaangażowaniu Tissot z dumą upiększa czas i jest jego strażnikiem”.

Tissot T1166173705101 Tissot T1166173705101 

Kolarstwo zajmuje w strategii marki zegarmistrzowskiej wyjątkowe miejsce. Tissot angażuje się w ważne imprezy w tej dyscyplinie sportu od 50 lat. Dumny ze szwajcarskich korzeni wzmocnił swoje zaangażowanie, rozpoczynając w 1995 roku współpracę z Międzynarodową Unią Kolarską (UCI). Od tego czasu Tissot jest Oficjalnym Chronometrażystą Mistrzostw Świata w kolarstwie szosowym, górskim i BMX oraz Pucharu Świata w kolarstwie torowym.

Tissot partnerem kolejnego wielkiego wyścigu kolarskiego! Porozumienie z Giro d’Italia.

Tissot Chrono XL Giro d'Italia T116.617.37.051.01 Special Edition

Cechy zegarka:

  • Wyprodukowany w Szwajcarii
  • Mechanizm kwarcowy, chronograf
  • Koperta ze stali szlachetnej 316 L o średnicy 45 mm pokryta czarną powłoką PVD
  • Wodoszczelność: 10 barów/100 m
  • Wymienne paski
  • Na deklu wygrawerowane logo Giro
  • Specjalne etui

 

Tissot Chrono XL Giro d'Italia T1166173705101

Aby podkreślić znaczenie i uświetnić pierwszą partnerską współpracę z Giro d’Italia, Tissot wprowadza nowy model zegarka Chrono XL Giro d’Italia 2020, chronograf o średnicy 45 mm. Rower szosowy na wskazówce sekundowej zegarka nawiązuje do kolarskiego stylu tej specjalnej oferty. Oprócz różowych akcentów, charakterystycznych dla Giro d’Italia, na deklu koperty wygrawerowane jest logo wyścigu, które podkreśla wyjątkowość tego modelu. Chronograf prezentowany jest w specjalnym etui dedykowanym wydarzeniu. Ponadto zegarek ma dwa wymienne paski.

Tissot Chrono XL Giro d'Italia T116.617.37.051.01

Tożsamość Tissot opiera się na unikatowym połączeniu tradycji i innowacyjności. Od wielu lat te wartości są widoczne w oferowanych produktach i technologiach, a także szerokim zakresie działalności. Dzięki najwyższej jakości produktów Tissot był w swojej bogatej historii Oficjalnym Chronometrażystą i partnerem wielu istotnych wydarzeń sportowych. Obecnie jest zaangażowany w takie dyscypliny jak koszykówka (m.in. NBA i Mistrzostwa Świata), sporty motorowe (MotoGPTM i World Superbike) czy rugby (Puchar Sześciu Narodów). Pozostaje także aktywny przy szermierce, tenisie stołowym oraz Mistrzostwach Świata w Hokeju na Lodzie, które w tym roku odbędą się w Szwajcarii.

Komentarze

Brak wpisów