Bony upominkowe Bony upominkowe

Filtr produktów Filtr produktów

Płatności Płatności

  

Maurice Lacroix

Maurice Lacroix

Twój czas jest teraz. "Passion for Progress" czyli pasja i postęp. To dwa słowa, które na stałe wkomponowały się w filozofię marki Maurice Lacroix. Projektanci i zegarmistrzowie stale rozwijają czasomierze, które inspirują, wywołują zadumę, zachwyt oraz podziw. Maurice Lacroix posiada kilka unikalnych wartości, które wyróżniają szwajcarskiego producenta spośród wielu innych marek. "Unikamy formalności, łączymy aktualne trendy z energetyczną mieszanką wszystkich dziedzin życia, nie tylko zegarmistrzowskiego, dzięki czemu tworzymy zegarki z wyobraźnią".

Szwajcarskie rzemiosło, nowatorskie technologie i szacunek dla tradycyjnego zegarmistrzostwa pozwalają na dostarczanie wprost znakomitych zegarków. Zawsze jest czas, aby zainwestować w lepszy czasomierz, a Maurice Lacroix będzie idealnym partnerem i towarzyszem we wszystkich momentach życia. Nadszedł czas, aby wybrać zegarek na miarę współczesnego zegarmistrzostwa. Twój czas, jest właśnie teraz.

Historia innowacyjnych osiągnięć od 1975 roku.

W Maurice Lacroix rozumiemy i pracujemy z czasem na co dzień, co nie powinno dziwić, tworzymy czas przez większość naszego czasu. Wiemy, że liczy się każda sekunda, dlatego udało nam się osiągnąć tak wiele w tak krótkim czasie. Nasz pierwszy zegarek, wyprodukowany w 1975 roku zdobył kilkadziesiąt nagród i zawiera mnóstwo unikalnych i innowacyjnych patentów. Ostatnie 40 lat to niesamowite osiągnięcia, marka Maurice Lacroix ugruntowała swoją pozycję wśród szanowanych, szwajcarskich zegarmistrzów.

Celem Manufaktury Maurice Lacroix jest połączenie tradycyjnej sztuki zegarmistrzowskiej z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz najnowszymi, obowiązującymi trendami tworząc niesamowite, wyjątkowe zegarki. Najnowsza technologia i najnowsze rozwiązania w dziedzinach, w których wydawałoby się, że wszystko już zostało odkryte, od zawsze stanowią filozofię marki Maurice Lacroix. Wyróżniającą cechą szwajcarskiej firmy jest przełamywanie barier mentalnych i technologicznych, produkując własne mechanizmy i niespotykane patenty, plasują firmę w gronie najlepszych manufaktur na świecie. Największym uznaniem cieszą się modele z prestiżowej kolekcji Maurice Lacroix, Masterpiece i Pontos. Nawiązują one do najlepszych tradycji zegarmistrzowskiego rzemiosła, łącząc w sobie precyzję i niezawodność. Manufaktura raz do roku przedstawia najnowsze rozwiązania technologiczne uzupełnione nowoczesnym designem.

Nawet jeśli Maurice Lacroix to stosunkowo młoda marka zegarmistrzowska, to już może pochwalić się niezwykłą serią innowacyjnych rozwiązań. Od początku 1990 roku marka koncentrowała się na rozwoju atrakcyjnych, zaskakujących dodatkowych funkcji dla modeli zegarków mechanicznych. Dzisiaj, Maurice Lacroix wykazał wyjątkową wiedzą przede wszystkim w zakresie cyferblatów w stylu retro, Retrograde, jak również chronografów i funkcją faz księżyca. Na szczególną uwagę zasługuje w pełni manufakturowy mechanizm ML 106, ekskluzywny kaliber z funkcją chronografu, który został zastosowany ściśle limitowanym zegarku Maurice Lacroix z 2008 roku. Od końca października 2006 roku Maurice Lacroix produkuje również skomplikowane elementy mechanizmu we własnej fabryce w pobliżu Saignelégier.

Opinie

Brak danych

Napisz
Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »