Bony upominkowe Bony upominkowe

Filtr produktów Filtr produktów

Płatności Płatności

  

Michael Kors

Zegarki Michael Kors

Zegarki Michael Kors. Choć duch marki narodził się w Ameryce, to jej serce jest w ciągłej podróży. Z Mediolanu do Mińska czy z Nowego Jorku do New Delhi... kolekcja Michael Kors zaprojektowana jest po to, by sprostać idącemu w ślad za modą stylowi życia w każdym miejscu na Ziemi. Klasyczna sylwetka z nowoczesnymi akcentami i efektownym blaskiem sprawia, że zegarki Michael Kors dopasowują się do każdej pory i okazji, czerpiąc inspiracje z bogatego wachlarza aktualnie obowiązujących trendów.

Na tym jednak nie koniec. MK to znak, który w branży modowej stanowi ważną ikonę własnego stylu, ponieważ w cel marki wpisane jest również wyznaczanie nowych trendów i to nie tylko na polu projektowania niesłychanych czasomierzy, ale również akcesoriów takich jak torebki, okulary...
Kwestią czasu było więc wzbudzenie zainteresowania marką gwiazd formatu Jennifer Lopez, Catherine Zety-Jones czy Gwyneth Paltrow. Michael Kors ma bowiem do zaprezentowania swój własny i dziś mocno rozpoznawalny styl, który potrafi urzekać nawet osoby nie śledzące na co dzień panujących trendów w modzie zegarkowej. To właśnie własne pomysły i brak naśladowania innych sprawiły, że Michael Kors dziś, to światowa czołówka w branży zegarków modowych.

Kategorie
Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »