Bony upominkowe Bony upominkowe

Filtr produktów Filtr produktów

Płatności Płatności

  

MeisterSinger

Zegarki MeisterSinger

Klasyka i ponadczasowy charakter zegarków MeisterSinger sprawia, że nigdy się nie starzeją. Takie zegarki dają nam poczucie jakby istniały od zawsze i zawsze istnieć będą. MeisterSinger to wyjątkowa marka, projektująca i produkująca modele czasomierzy przeznaczonych do wiecznego działania tak, abyś nigdy nie musiał się zastanawiać, czy Twój czasomierz ma już lata swojej świetności za sobą, czy jeszcze nie.

Manfred Brassler - założyciel i projektant Meistersinger stworzył tą niebanalną markę w 2001 roku. Pomimo tendencji do zwiększania złożoności wielu nowoczesnych zegarków, postanowił wrócić do podstaw sztuki zegarmistrzowskiej i stworzyć prosty czasomierz pomiarowy w przystępnej cenie - jasny, spójny, zrównoważony, z duszą. Rosnący sukces marki jest świadectwem spełnionej misji, co szczególnie podkreśla fakt, że koncepcja pozostaje wciąż świeża, a wprowadzona została ponad 10 lat temu. To niebywałe zjawisko w świecie producentów zegarków. "Rituals of Time" - główny slogan reklamowy marki odnosi się do czasu, ponieważ jak stanowi idea marki, nie ważna jest minuta - liczy się czas. To właśnie dlatego każdy zegarek MeisterSinger wyposażony jest tylko w jedną wskazówkę, za pomocą której odczytasz właściwą godzinę i minuty.

Nazwa Meistersinger oznacza w dosłownym, niemieckim tłumaczeniu "główny wokalista, mistrz wokalny", a jej początki sięgają średniowiecza, kiedy organizowano w gildiach zawody na najlepszego śpiewaka w południowych Niemczech. Ten, kto wymyślił "nowe utwory w oryginalnym brzmieniu" został koronowany i uznawany za "Meistersinger"  (wokalnego mistrza) roku. Fermata - symbol odwróconej pauzy w notacji muzycznej jest częścią logo Meistersinger (kropka z półkolem). Dla marki stanowi to symbol "zrelaksowanego" i "luźnego" podejścia do czasu. To właśnie ta filozofia i oryginalny produkt sprawiają, że zegarki są zupełnie odmienne od każdej innej marki, zwracając na siebie uwagę coraz większej liczby osób na całym świecie.

Firma ma swoją siedzibę w dzielnicy portowej w Münster. Od 2006 roku Meistersinger doskonale staje się widoczny od strony kanału Dortmund-Ems oraz z większej części pobliskiego portu. Firma sama projektuje zegarki, natomiast produkuje je wraz ze swoim szwajcarskim partnerem.

Jeśli szukasz zegarka oryginalnego i niepowtarzalnego, MeisterSinger został stworzony właśnie dla Ciebie. Polecamy! Więcej na temat marki można przeczytać w tym artykule.

Kolekcje zegarków
Szukasz zegarka i nie możesz go znaleźć lub nie wiesz jaki model wybrać? Skorzystaj z formularza pomocy »